Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vállalnátok azt a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalnátok azt a kapcsolatot ahol a párotok legalább egy órányira lakik a munkahelyektől, együtt éltek viszont ő kocsival jár, ti azonban csak busszal tudtuk bemenni a fővárosba dolgozni?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy nekem nem lehet jogsim én csak tömegközlekedéssel utazhatom, ő kb. 1 óra alatt bent van a munkahelyén és ő nem is megy minden nap, 2 napot megy, 2 napot pihen. Nekem viszont tovább tartana valamivel(még nem költöztünk össze). Nem fog a fővárosba költözni, mert van egy kis házikója egy vidéki falucskában Pest megyében.

2015. aug. 24. 10:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Inkább úgy fogalmaznék, hogy soha nem akarnék párkapcsolatot egy olyan férfival, akit nem szeretek annyira és nem fontos nekem annyira, hogy ezt vállaljam azért, hogy együtt élhessünk.


Én mondjuk eleve sokkal szívesebben élnék egy családi házban vidéken, mint Budapesten, pedig egy nagyvárosban nőttel fel, szóval még örülnék is neki, de ezzel nyilván mindenki máshogy van, és mások a szempontjai.


A napi kb. két óra buszozás nem egy élvezet, de megpróbálnám úgy felfogni, hogy nem feltétlenül elvesztegetett idő, ha utazás közben olvasok, vagy esetleg tanulok valamit, vagy el tudom foglalni magam bármi mással, amire egyébként is szakítanék időt.


Megkérdezhetem, hogy neked egyébként van egy saját lakásod Bp-en, ami viszonylag közel van a jelenlegi munkahelyedhez?

2015. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem múlhat egy kapcsolat.
2015. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még az elején tartunk, nem is voltam még ilyen helyzetben. Nekem több mint 1 óra lenne a bemenet, lehet 2 is. Anya állandóan mondogatja, hogy ennek így nincs értelme, engem meg már megőrjít. Értettem az üzeneteket, igazatok lehet azt gondolom.
2015. aug. 24. 11:39
 14/23 anonim ***** válasza:

A kérdés lefordítva, a csávónak van egy háza ahonnan nem akar tök logikátlanul kiköltözni azért, hogy valahol fizessen egy albérletet viszont a kérdező szerinte az a ház nagyon távol van az ő munkahelyétől, ha kiköltözik a csávóhoz.


Tehát a kérdező ahhoz köti a kapcsolat megvalósulásának lehetőségét, hogy miután beköltözött az emberünkhöz neki sokáig tartana beérni dolgozni :DDDD


A legtöbb ember utazik kb. napi 1 órát otthonról a munkahelyére alapjáraton számomra nem okozna problémát :D Vagy, ha éppen megy be dolgozni elvihetne téged is, ha nem is a munkahelyedre, de a belvárosba a többi napon meg megoldod.

2015. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Aludj nála egyszer-kétszer, és teszteld le, mennyi idő alatt érsz be, mekkora kellemetlenséget okoz ez neked, tudod-e vállalni a kapcsolatot így. Miért kéne fejest ugranod az ismeretlenbe?
2015. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Na jó az utolsónak ez vicces, de nem eléggé ásunk mélyre. Arról a helyről nagyon ritkán indul busz, át is kell szállni egy másik faluban, ez több mint 1 óra. Ha beérek Pestre még lehet onnan is lenne majdnem 1 óra, tehát az 2 óra. Ha mondjuk reggel 6-ra járnátok dolgozni akkor kb. fél 4-kor kellene kelni. Most miért olyan elítélendő, hogy én gondoltam erre is.
2015. aug. 24. 12:00
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben kicsit várj még a teljes költözéssel. Heti pár napot aludj nála, próbáld ki, mennyi idő beérni, mennyire fárasztó ez neked, ki tudod-e használni az utazással töltött időt (pl. olvasás, nyelvtanulás, alvás), sok mindenen múlik, mennyire fárasztó az ingázás. Ha kényelmes távolsági buszon vagy ingázós vasúti járaton (pl. mint a Szob-Vác vonal) kell eltölteni az idő nagy részét, amin ülőhely is van, az sokkal jobb, mintha két átszállással egy rozzant vonaton vagy ezeréves Ikaruszon.


A puding próbája az evés, ez döntsön, ne az anyukád! ;)

2015. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Azt is érdemes megfontolni, hogy találhatnál-e társat a bejáráshoz. Ha ritkán járnak a buszok, illetve kicsi a falu, nagy eséllyel akad a párodnak olyan ismerőse, aki hasonló útvonalon jár, mint te. Némi benzinpénzért biztos lehet találni egy bejárós társat, aki, ha nem is a teljes útra, de a legközelebbi átszállásig, vagy a város széléig elvinne mindennap, így jelentős időt takarítanál meg, ő pedig pénzt. Nyer-nyer viszony, ha sikerül ilyet találni, egy próbát ez is megérne.
2015. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Napi 4 óra utazás túl sok, ezt csak az csinálja, akinek nagyon muszáj, önként én nem tenném.
2015. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, hogy ezen is gondolkozol, sőt, inkább az a furcsa, hogy te és a párod nem akartok kompromisszumos megoldást találni, hanem te azt kérdezed tőlünk, hogy szakíts-e, emiatt tűnik úgy, hogy nem fontos neked ez a kapcsolat. Van egy barátnőm, aki teljesen ebben a helyzetben volt, 6-ra járt dolgozni, fél 4-kor kelt, hogy beérjen Pestre. A pasija ott dolgozott a községben ahol laktak. Mondjuk szakítottak is, mert ez tényleg kibírhatatlan. Én akkor úgy gondoltam, hogy vagy munkahelyváltás oldotta volna meg a gondot, vagy legalább valahol félúton bérelni házat. Ti viszont mindketten Pesten dolgoztok, így kézenfekvő lenne Budapestre költözni, a másik házat kiadni és itt bérelni a kertvárosban házat. Én is ilyen helyen lakok, nem sokban különbözik egy falutól, a közért 15 percre van gyalog! A belvárosba bkv-val kb. 45 perc alatt érek be.
2015. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!