Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy idövel belemegy?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, én nagyon vágyom az orális szexre, meg arra is hogy ne csak szárazon dgás legyen. mondtam többször mit szeretnék de semmi nem változott. kitaláltam hogy lehetne mindkettönknek egy másik partnere, neki is nekem is, de ettől függetlenül együtt maradnánk, mert én szeretem, nem egyezett bele. idövel talán rá tudom venni? esetleg vmi más megoldás? 25L
2015. aug. 26. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha már más partneren gondolkodsz ennyire komolyanugyis megcsalás lesz a vége szerintemszakits a sráccalminél előbb és mind2 töknek könnyebb leszmint egy megcsalás-veszekedés után 23F
2015. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van egy közös gyermekük
2015. aug. 26. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha már az elején is rossz volt, akkor minek szültél neki gyereket?

Sose értettem a nőket, a hülyének szülnek gyereket, a normálisnak meg nem.

2015. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ö teljesen normális, jó természetü, dolgos ember, én ezt kérdeztem
2015. aug. 26. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos, ha eddig nem csinálta ezután sem fogja.Az okot csak Ő tudja. Ez nem fog változni.
2015. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szeretitek még egymást egyáltalán?


Milyen a családi kapcsolatotok, feszült?


Meg kell beszélni nyíltan, ha már együtt akartok maradni...

2015. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem kérdezz rá
2015. aug. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!