Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan elítélnének, ha 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan elítélnének, ha 21 évesen 46 éves nővel élnék kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szóval egy közösségi oldalon ismertem meg a hölgyet. Ő 4 éve elvált és nincs gyermeke. Én édesanyámnak elmondtam, aki ráadásul 3 évvel fiatalabb tőle. Meglepődött, de elfogadta és már be is mutattam neki. A kérdés az, hogy az emberek ujjal mutogatnának ránk?
2015. aug. 26. 21:13
1 2
 11/13 omba ***** válasza:
37%

Nekem volt iylen kapcsolatom, de az csak szexkapcsolat volt (bár hát nyilván voltak benne érzelmek is) ... de azért oltogattak így is rendesen, főleg őt.


Ne törődjetek vele, csak készüljetek rá.

Épp olyan hülyeség, mint amikor az a kérdés, hogy 178 cm-es lánynak lehet-e 162 cm-es pasija?

2015. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha szereted nem számít mások véleménye. Hosszú távra ne tervezz mert 5 év múlva ha leállnak a hormonjai már hirtelen öregedni fog, akkor lesz igazán nagy és látványos a korkülönbség, akkor is, ha most még mondjuk 35-nek néz ki jó esetben.

Sajnos ez van, 42 éves nőként írom ezt. Pár évre oké, de majd biztosan szeretnél egyszer családot is, amit ő nem fog már megadni neked, még ha egyebekben passzoltok is.

2015. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen. És attól te még nem lehetsz boldog?


Exem 24 éves volt és még nem tudta, addig hogy zsidó az édesanya. akkor tudta meg, elmondta mert nem volt hozzászokva mivel járhat. Ha nem vagyok mellette, ő az t nehezebben dolgozza fel. De te pasi vagy, ha szeretteid nem veszíted el (ami hosszabb távra nézve ezért még valószínű), és nincs gyerek még, hogy úgy mond nyakadba varja, akkor sz@rd le! Örülj a boldogságnak!

2015. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!