Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az elronthatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az elronthatja a kapcsolatot ha a felek túl sok időt töltenek egymás társaságában?

Figyelt kérdés
Az utóbbi évben együtt laktam a párommal neki nem volt munkája én meg még tanulok így mindkettőnknek rengeteg szabadideje volt amit otthon töltöttünk el a mindennapos dolgainkkal.Nemrég jutottam arra a pontra, hogy már nem voltam vele boldog és nagyon zavart a jelenléte és el is költöztem tőlük(a nővérével lakik együtt egyébként)most megpróbáljuk az egészet újra mert megbeszéltük hogy valószínűleg ez lehetett az egyik gond, viszont attól félek hogyha oda jutunk hogy újra összeköltözünk ez megint előjön. Ez egy 2 éves kapcsolat egyébként. Szerintetek?
2015. aug. 27. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő.

Én megőrülnék, ha folyamatosan össze lennénk zárva. Nyaralás, szabadság és hétvége oké, de amúgy kell az a pár óra különlét. Majd ha nyugdíjasok leszünk, akkor kell egy nagyobb ház... Imádom a páromat, 15 éves kapcsolatban 6 házasságban.


De

Van egy barátnőm. Együtt dolgozik a férjével. Szinte alig vannak külön. Nagyon jól megvannak. Nem idegesíti őket az összezártság.

2015. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két dolog lehet a probléma:

Az egyik, hogy a rózsaszín köd elmúltával kibukik, hogy mennyire illik egymáshoz két ember, elkezdjük reálisan látni a másikat, a hibáival együtt, és sokszor kiderül, hogy csak a hormonok játéka volt a vonzalom, valójában nem is illik egymáshoz a két ember.

A másik, hogy a kapcsolatokért bizony dolgozni is kell... ha mindennapos egymás mellett éléssé sivárul, akkor minden kapcsolat tönkremegy. Ha működőképes kapcsolatokat szeretnél, hosszú távon, akkor őrizni kell a lángot: ugyanúgy "randizgatni", kedveskedni a másiknak, mint az elején. Közös programok, bókok, ajándékok, kedveskedések, szívességek mindkét fél részéről.


Ha csak összeköltöztök, és folytatjátok úgy, ahogy eddig, akkor ugyanoda fogtok jutni. Lehet, hogy jobb lenne, ha egyelőre nem költöznétek össze, hanem csak randizgatnátok.

2015. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmiképp sem szeretnék most összeköltözni vele. És nem is a közeljövőben(kb az elkövetkezendő egy év) csak attól félek hogy így majd minden rendben lesz de ha összeköltözünk megint elromlik az egész.
2015. aug. 27. 11:22
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
és akkor majd örökké járni fogtok v mi?
2015. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint baromira fullasztó lenne, ha a párom folyamatosan rajtam lógna. Attól, hogy együtt vagyunk, nem ő az életem, csak helye van benne neki is, jelentős szerepe. Ettől függetlenül van igényem arra, hogy a családdal, barátaimmal legyek, eltöltsek egy kis én időt a hobbijaimmal foglalkozva, kikapcsoljak, relaxáljak nélküle.


20l

2015. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!