Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet ezt így bírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet ezt így bírni szerintetek?

Figyelt kérdés

Tényleg hűséges és odaadó lány vagyok a barátom felé, de már egyre kevesebbet találkozunk a munkája miatt.

Sosem tudnám megcsalni. Egyszerűen már nem érzek iránta úgy, mint régen. Nagyon szeretem még mindig, de a körülmények miatt már teljesen kiégtem, pengeélen táncol a türelmem. :( Szeretnék vele mindig együtt lenni, de állandóan keresztbe tesz nekünk az élet. Ez megy már 5 éve. Úgy érzem, nem bírom már tovább... de hogy tudnék vele szakítani, miközben szeretem? Csak már teljesen elhidegül a kapcsolatunk így. Egyedül se lenne jobb, tudom. Ezek a körülmények viszont nem fognak megváltozni csak évek után. Nem tudom meddig lehet ezt így csinálni...


Valaki hasonló helyzetben? Hogy tudja megoldani?


2015. aug. 27. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nálam hasonló a helyzet. lényeg türelem, türelem és türelem... beszéltél vele már erről? miért nem költöztök össze? :D
2015. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De már belefáradtam. :( Nagyon keveset látom, ami még jobban zavar. Ha talizunk akkor is veszekszünk.. nehéz mindkettőnknek.

Sajnos nem adottak a körülmények ahhoz, hogy összeköltözzünk.

2015. aug. 27. 20:59
 3/11 anonim ***** válasza:
értem, hát így valóban nehéz, min veszekedtek? ő hogy érzi a kapcsolatot? #1
2015. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bármi apróságon, ami nekem már szúrja a szemem. Ha elmondom neki normálisan, mindig megbánt, hogy állandóan problémázok. Pedig nem az a fajta lány vagyok. Mindig eltitkoltam, ha valami fájt (kapcsolat elején is), barátom kért meg rá, hogy mondjam el neki is, szeretné tudni és megoldani együtt. Hát ehhez képest csak a fejmosást kapom, hogy fejezzem be. A probléma pedig probléma marad. Ezek tornyosulnak és borulok ki néha.
2015. aug. 27. 21:04
 5/11 anonim ***** válasza:
biztos jó neked ez így? nem érné meg egy olyan kapcsolat ahol a probléma megoldás is működik és a párod is jobban foglalkozik veled? Mi a párod szakmája?
2015. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#1 vagyok :)
2015. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Villamosmérnök, mesteren van most, én is tanulok még.
2015. aug. 27. 21:18
 8/11 anonim ***** válasza:
értem, hát még nem is egyszerű szakma és ha most mesteren van akkor gondolom nagy a stressz is, azt tanácsolom légy türelmesebb, tudom nehéz. És gondold meg egyedül vagy vele lenne jobb. Néha lepd meg olyannal amit szeret hátha ésbe kap, hogy te azért ott vagy neki. #1
2015. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első a szakma! Már csak azért is mert az elkísér 50-60-70 évig is. A barátnő nem mindig, látod, te se bírod már.
2015. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Először le kéne ülnötök ezt szépen higgadtan megbeszélni. Azt hogy neked ez így nem jó, nem érzed jól magadat, hiányzik neked stb...

lehet ez egy se veled se nélküled kapcsolat. Akkor viszont csak azért ne maradj vele hogy legyen valakid.

Nem biztos hogy rátok közös jövő vár, viszont 5 év nem kevés, lehet hogy ez most csak egy mély pont.

Régóta gondolkozol ezen?

2015. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!