Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit tehetek?

Figyelt kérdés
kb. egy honapja osszejottem egy fiuval, eddig ugy tunt nagyon rendes, normalis, okos, es hogy olyan akiben megtudnek bizni... tegnap elmentunk egy buliba ahol ott volt a volt csaja (akivel mar baratok 3 eve) es a csajnak a pasija... es a csaj elkezdte meselni hogy jottek ossze 2 eve a mostani baratjaval.. utanna mondta az en baratomnak is hogy ő is meselje el hogy jott össze velem.. Nagy nehezen elmeselte,...es kiderult hogy a volt baratom ajanlott neki engem amirol nem tudtam... pedig az elso randin is ugy kerdezte hogy: "ki volt az Utolso fiud? " meg mikor elment egy masik buliba es hazajott azt mondta hogy "na mar tudom ki volt a volt baratod mert elarultak"..kozbe pedig tudta vegig es igy hazudott a szemembe... meg kerdeztem miert nem mondta el.. azt mondta azert mert akkor ugy sem alltam volna szoba vele,es hogy nagyon szeret meg az a lenyeg hogy egyutt vagyunk...megbocsajtottam neki... de aztan egesz este hozzam se szolt meg en se hozza csak par szot.. meg olyan furan nezett ram.. aztan reggel is alig beszeltunk.. olyan fura volt a hangulat... most akkor ő szakitani akar vagy szerintetek miert ő valtozott meg mikor nekem kellene haragudni ?? mit tegyek? :(
2015. aug. 28. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért foglalkozol ilyenekkel? Nincs probléma, akkor csinálsz magadnak?


Nem mindegy, hogy hogyan és mi módon jöttetek össze? Van jelentősége? Ne generáld a balhét, fölösleges.

2015. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azért megkérdezném tőle alkalomadtán, hogy vajon másban is ennyire őszinte volt-e veled....

Ki tudja mit nem mond még el? Nem hiszem, hogy szakítani akar, csak most kellemetlenülérzi magát, hogy "lebukott".

2015. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez csak felesleges problémázás.

Füllentett kicsit, s jól is járt vele. Nem? Ha akkor úgy állít oda, eljutottatok volna eddig?


Most érthető, kipattant, van egy kis feszültség, de meg tudjátok oldani.

2015. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!