Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen ki vagyok készülve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flower20 kérdése:

Teljesen ki vagyok készülve .3 napja volt abortuszom (nem éreztem magam felkészülve az anyaságra ), pluszba a parommal is reggeltől estig veszekszünk. Azt érzem, hogy megőrülök. MIT CSINÁLJAK, HOGY KERÜLJEK KI EBBŐL AZ ALLAPOTBÓL?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 01:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%

Költőnő? te mit nácizol? Hülye vagy? Agyadra ment a libsi propaganda?

Kérdező, először is igyál meg egy deci felest, attól lehiggadsz. Aztán vegyél egy csomag durexet, és használd, ha kefélsz.

2015. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2%
hagyd békén szegény férfit, had találjon magának normális nőt, aki nem abortálja a saját gyerekét csak mert ő "szegény" nem volt felkészülve. Megtetted, ne hisztizz, ne vergődj. Senki nem tartotta a nagy kést a torkodnak hogy menj abortuszra. Megtetted, vállald a következményeket is.
2015. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

4-es válaszoló vagyok.


Szabad érdeklődni, hogy milyen irányba változott az elmúlt 10 napban a helyzet? Csitultak már egy kicsit a viharos indulatok?


Ui: persze csak akkor válaszolj, ha úgy érzed, hogy készen állsz rá! Ha még IDŐRE van szükséged, tudomásul veszem.

2015. szept. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Költőnő? ***** válasza:
49%
semmi propaganda nem ment az agyamra. Csak nem értem, hogy aki ennyire ellenzi az abortuszt, az minek ír egy ilyen kérdés alá. FELESLEGESEN. Mert ugye nem az a kérdés, h megtegye-e. Már megtörtént. És jönnek állandóan lihegve h még tovább rugdossák a kérdezőket. Mi értelme? Számít vmit? Tudnak változtatni a tényen?
2015. szept. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
annyit hogy talán így átérzik mit tettek, mitől fosztották meg azt az ártatlan gyereket. bár sajnos az ilyeneknek nem szokott lelkiismeret furdalásuk lenni. Én nem tudom sajnálni, csak azt remélem a férfi talál magának olyan nőt, akit megérdemel.
2015. szept. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Költőnő? ***** válasza:
90%
jól van, látom nem érted. Tudod nagy ostobaságra vall ez a nézet, az utolsó kommenteddel ékesen alátámasztva. Iskolapéldája a beszűkült hülyeségnek.
2015. szept. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!