Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban normális ha egy kapcsolatban az egyik félnek érzései lesznek egy másik személy iránt?

Figyelt kérdés

Én még nagyon fiatal vagyok, nem volt hosszú kapcsolatom, így nincs tapasztalatom ezen a téren.

De mostanában sokszor megakadt a szemem ezen a témán, hogy egy házaspár/párkapcsolat egyik tagjának érzései lesznek egy harmadik fél iránt.


Nyilván senki nem vak attól még hogy párkapcsolatban él, észreveszik a szépet, a vonzót. De hogy akármilyen érzései is legyenek más iránt, ez tényleg helyén való?


Olvastam erről egy fórumot, nem szeretném belinkelni mert nem biztos hogy szabad, de ott egy illető hölgy feltette ezt a kérdését és többen nyugtatgatták hogy velük is előfordult már ilyen és ez természetes, ne aggódjon.

Én nem nagyon tartom annak! Akármennyire is elmúlik a szerelem egyszer, a szeretetnek meg kellene maradnia olyan erősnek hogy ne érezzenek más iránt semmit.


2015. aug. 29. 19:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan így van, azért tartott ilyen sokáig mert szinte nap mint nap láttam, folyamatosan hatással volt rám. Utána elköszöntem tőle és 2-3 hét után már alig gondoltam rá.
2015. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!