Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen szélsőséges?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szélsőséges? Beleőrülök.

Figyelt kérdés
Barátom egyik pillanatban élete szerelmének mond, meg hogy én vagyok a világ legszebb, legmindenebb lánya, meg hogy soha nem hagyjam el, meg mennyire szeret stb.... aztán valami nem úgy történik ahogy szeretné, vagy valami apróságban ellentmondok neki, valamit félreért, és egyből lehord mindennek, ki akar vágni a házból, tör zúz, idegbajos... azt vágja a fejemhez h miattam nincs élete... másnap megint az van hogy velem akarja leélni az életét, mintha mi sem történt volna.. rengeteg ilyen agresszív kitörése van és már nem tudom mit csináljak, mert szeretem, de nem bírom hogy ennyire hamar felcseszi magát minden apróságon, és én vagyok mindig a rossz :(
2015. aug. 31. 17:02
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és amikor jó minden akkor ki is mutatja hogy szeret, tényleg semmi okom nem lenne panaszra, odaadó, figyelmes.. de aztán kifordul magából :(
2015. aug. 31. 17:04
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen kapcsolatom valamikor nagyon regen.

Diagnosztizalt borderline szindromas volt a "kedves" ... Nem tartott sokaig.

2015. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
órák óta ezért sírok... mert én is erre gondoltam :'(
2015. aug. 31. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Borderline skizofrénia. Így van. Kezeltesse magát, ez elég súlyos mentális betegség.
2015. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rettegek :'( mi lesz velünk... szeretem basszus :'(
2015. aug. 31. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a borderline ugrott be elsőre. Mindenképpen menjen szakemberhez a párod, mert ezt lehet kezelni, középkorban pedig teljesen eltűnhet az egész! De ehhez persze szakemberi vélemény kell, hogy milyen komoly a párod állapota. Amit viszont ne tegyél: ne bizonytalanítson el önmagadban, ha durva dolgokat vág hozzád, mert nincs igaza, a betegsége miatt elferdülve látja a világot.
2015. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!