Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a pasik?

Figyelt kérdés

Szegénységben nőttem fel,amim van,azért keményen megdolgoztam. Saját házam van,amit ketten a kőművessel építettünk(tényleg mindent én csináltam, a betont kevertem,csempéztem, festettem,stb.)Munka mellett leérettségiztem,közben vettem kp-ra egy autót,aztán kitanultam még egy szakmát.Rendszeresen sportolok,egészségesen élek,ritkán kérek segítséget, bármilyen ház körüli munkát megcsinálok.

A kapcsolataimban a pasik mindig fikáznak. Az egyik állandóan tesztelt mikor suliba jártam,töriből, földrajzból,aztán fikázta a főzési szokásaimat, a mostani párom pedig a sport miatt fikáz. Minek edzek,kisebb lett a mellem,stb.

Ki érti ezt?Irigyek vagy mi van?Nem vagyok se beképzelt, se flegma,egyszerűen csak élem az életem, nem értem miért nem tudnak velem örülni egy-egy kisebb sikeremnek? Kiburkoltam egyedül a fürdőszobámat, abban is csak a hibát keresik,pedig nagyon szép lett.100 kilóról lefogytam 70-re, azóta is sportolok,mert soha többé nem akarok kövér lenni.

Az elismerés helyett mindig csak a bántást és beszólásokat kapom.

Miért ilyenek?


2015. szept. 3. 05:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16%

Te onmagadban nem a hibakat keresed veletlenul?

Csak egy tipp.. a korulottunk levo vilag tukorkent mukodik..

2015. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Költőnő? ***** válasza:
73%
az nem baj, ha kapcsolaton kívül önálló vagy és kitartó, ezek becsülendő dolgok. Hidegburkolni pl én is tudok, meg fát hasogatni meg ilyenek, ha muszáj; mindent meg tudok csinálni v meg tudok tanulni. DE. egy kapcsolatban én egy nő vagyok, női szerepben, nem egy dúvad amazon. Az uram a férfi, a hős, a "gyakorlati" ember. A férfiasabb munkákra inkább akkor is őt kérem meg, ha tudom h ő még olyat nem csinált. És legfeljebb megcsináljuk együtt. Mert Ő a férfi, én meg a nő.
2015. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Próbálj meg férfiasabb, magabiztosabb, sikeresebb férfiakkal ismerkedni, akik nem önbizalomhiányosok.
2015. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mind a KETTŐ ezt csinálja, tehát mindjárt "A pasik". Nem túl reprezentatív minta, nem gondolod? :)


Egyébként marha eccerű: keresik melletted a helyüket, de... ott NINCS HELY.

Mert te ilyen kis All-In-One Woman vagy. Azért.

Szóval ha te egyedül is megcsinálsz mindent, akkor kell-e melléd másik ember?

Minek?

Tapsolni a TE sikereidnek?

Jó, jó. De CSAK annyi?


Ugyan már... egy férfi életfeladata sem a te egód hízlalásáról szól. Neki is megvan a maga dolga.

2015. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, te hülye vagy!Sajnálom, ha nem megy a szövegértés!

A többieknek köszönöm a választ!

2015. szept. 3. 20:05
 16/17 anonim ***** válasza:

14: "Szóval ha te egyedül is megcsinálsz mindent, akkor kell-e melléd másik ember?

Minek? "


Mondjuk szerelmi partnernek, saját maga által felépített fürdőszobával?...

Jobb esetben NEM GMK-ról szól egy párkapcsolatnak álcázott társulás, hanem 2 önálló ember szerelmi kapcsolódásáról.

2015. szept. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Ja, ha te má' EZT IS jobban tudod, mint egy pasas, akkor bocs.

De akkor minek kérdezel?

2015. szept. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!