Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézeget szexpartner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézeget szexpartner kereső oldalakat? (1 éve vagyunk együtt) 20/L Sűrgős! Értelmes válaszokat ha lehet! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve vagyunk együtt és mostanában szexpartnerkereső oldalakat nézeget,kb 1 hónapja, pl.vidékilány.hu... meg még egy párat és a fórumot is elolvassa, ami arról a lányról szól, amit a férfiak mondanak róla, akikkel már volt a csaj.Nem csak úgy összevissza, hanem abból a megyéből keresgél lányokat és nézi meg az adatlapjukat, ahol lakunk. Ma jöttem rá, csak még nem szóltam neki, nemtudom, hogy várjak még, vagy kérdezzek rá, mert nem értem miért csinálja, pedig megkap tőlem mindent.
2010. márc. 11. 21:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én sem a véletlen dolgokban nem hiszek, sem abban, hogy szándék nélkül az ember ilyesmit nézegetne, pusztán pl. unalom űzés szempontjából.

Szerintem ne várj vele, amint alkalmad adódik, kérdezz rá, hogy miért csinálja..

Én már voltam hasonló helyzetben, sajnos (26/L).

Nem akarlak elkeseríteni, de inkább készülj a legrosszabbra, s max. kellemesen csalódsz.

A férfiaknak tapasztalatom szerint nincs annyi eszük, hogy az ilyen dolgokat úgy csinálják, hogy az ne derüljön ki. A rákérdezésnél meg a válasz kb. az szokott lenni, hogy: "miért kérsz számon?" vagy "miért kutakodsz utánam, s ellenőrizgetsz?"

Ebből pedig szerintem egyenesen következik, hogy titkolni valója van..

2010. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Lehet csak egy hármassal szeretni meglepni
2010. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Lehet csak kíváncsi arra, hogy van-e ott fent ismerőse, akiről nem gondolta volna. 27L
2010. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2010. márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Lehet tul elbizod magad es valojaban nincs megelegedve veled,ezert keresi mas lanyok tarsasagat, es persze azert mert van ideje erre!ha egesz nap dolgozna es sulizna vagy veled lenne, akkor nem jarna az esze mas csajokon...:)
2010. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Most szakitottam a 2 éves kapcsolatommal emiatt. Ő 33 éves, imádott engem, gyereket akart, a lakását bővitette miattam és én is találtam ilyen k-kat saját kerületből... Akkor még elhittem neki h csak a kiváncsiság mert tényleg látszott rajta h mennyire engem szeret, de aztán jött egy kis válság a kapcsolatunkba (persze úgyanúgy találkozgattunk, csak én elköltöztem tőle, de szakitani nem akartunk) és felregisztrált egy társkereső oldalra komoly kapcsolatot keresve. Kiváncsiságbol rákerestem és lebuktattam. Irtam neki egy búcsúlevelet, és azóta nem veszem fel a telefont, hallani sem akarok felőle. Mindent amit vele terveztem próbálok elfelejteni, és őt is...
2010. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
előző vagyok: nálunk napi 2szer-3szor volt szex, velem volt a legboldogabb, már a jeggyürük is megvoltak... szóval én se értem miért van ez!!!! nem tudom biztosra h megcsalt lehet fantázia szinten elég nekik de akkor is. talán pasik jobban tudják a választ!
2010. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

16:15tel egyetértek

Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni, lehet, hogy csak valami ismerőst néz. vagyis megnézi van e ott ismerőse :D

vagy véletlenül nyitotta meg..nem tudom.

Persze az is lehet, hogy szex partnerre vágyik de ez nem biztos. Ezért mindenképpen beszélj vele.

Akkor ijedj csak meg ha azt látod, hogy ő is regisztrált egy ilyen oldalra.

2010. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerü a válasz és te is tudod, már a kérdésedben is megelőlegezted, mert másra (is) vágyik.


Tudom hogy most azt fogod irni ezen a téren mindent megadsz neki, de csak ezt hiszed, lehet olyan vágya amiről nem vagy nem mert beszélni neked.

Hogy most ez mi (teljesen normális vagy nem az) az remélhetőleg idővel ki fog derülni.


Én nem javaslom hogy szembesitsd vele, inkább kezdeményezz olyan irányba hogy elárulja milyen vágyai vannak még. Ha teljesen normális és számodra is belefér akkor hajrá, ha nem... hát akkor át kell értékelned a kapcsolatodat.

2010. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Elöször is magadban keresd a hibát... Milyen időközönként szexeltek? Ha ez nincs rendben akkor, ne csodálkozz... A másik pedig, hogy egy dolog nézegetni, meg egy másik meg is tenni...
2010. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!