Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még értelme egy kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme egy kapcsolatnak, ha a másik féltől nem számíthatok alap dolgokra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Megkértem valamire a vőlegényem és nem nagyon érdekli őt ez. Pedig csak egy alap dolgot kértem tőle. De ha ő valamit kiejt a száján annak úgy kell lennie, ahogy mondja és nekem kötelező együttműködnöm vele, ha még nem is szeretném, mert addig nyaggat, amíg bele nem egyezem. A héten kezdtem az 1. munkahelyemen és megkértem rá, ha majd délutános leszek jöjjön értem 8 körül, mert a busz este 10-kor jönne és ott környéken nem lenne jó este ácsorognom, mert a bajhoz nem kell sok, főleg azon a körrnyéken. A vőlegényem azt mondta, hogy még ezt meg kell gondolnia, meg más lenne neki ha nem kéne minden nap jönnie értem. Direkt mondtam, hogy adok neki a benzinbe is pénzt. Egyébként 10percre van kocsival a munkahelyem a háztól, amiben él a szüleivel, mert még nem élünk együtt. Tudom, hogy korai volt ezt fölhoznom neki, mert akármi lehet még olyan értelemben, hogy lehet elküldenek mire délutános leszek csak azért említettem meg neki, mert szóba került, hogy akkor majd esténként hétköznap sem tali nem lenne, sem facebookon beszélgetés. Azt hittem, hogy örülne ennek. 5 év után még ott sem tartunk, hogy az ő érdeke is legyen, hogy biztonságban haza érjek. Mi lesz később? Az a baj, hogy szeretem, de ha ennyit sem érek neki visszakellene neki adnom a gyűrűt és szakítanom kellene vele. Mostanában ilyesmi szintű dolgok miatt vitázunk, hogy nem vagyok neki fontos. Mindig meglágyulok ha szépeket mond és meg is sajnálom, pedig nagyon sokszor elakartam hagyni csak nem megy. Félek, hogy nem lenne jó döntés. Lehet buta vagyok csak ezt érzem. :/ ;/
2015. szept. 4. 15:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Leirtad a lenyeget:

"pedig nagyon sokszor elakartam hagyni"


8 ev alatt egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy elhagyjam a paromat, pedig voltak iszonyat nezetelteresek, csunya veszekedesek, de elhagyni?

Idosebb vagyok es a 8 eves kapcsolat elott volt nehany masik, ami mindent elsopro szerelembol fakadt es amikor eljott a nap, hogy atfutott az agyamon, hogy elhagyom, onnantol kezdve mar nem volt vissza ut! En mondjuk nem feltem az egyedulmaradastol. Gondolom teged ez is visszatart. Az hogy szereted ne tartson vissza. Eletem elso szerelmet nagyon szerettem, napokig sirtam miutan szakitottunk, de en akartam a szakitast, mert annak ellenere, hgy szerettem, mar nem mukodott a dolog es rajottem, hogy el kell hagynom.


Csak az elejen lesz nehez.

2015. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem az NEM "alap dolog", hogy valaki taxisofőr und badigárd legyen minden áldott nap, amikor te dolgozni mégy, merthogy te félsz.

Ha olyan szutyok a környék és a közlekedés, mi a rossebnek vállaltad el? Nem tudtad előre, hogy tíz kilométerre tőletek mi a helyzet, vagy mi?

Keress másik munkahelyet, oszt ennyi. ADDIG jogos a szállítási kérésed.

2015. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!