Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti feltekenyek lennete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti feltekenyek lennetek, vagy zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Az a lenyeg,hogy egy hosszutavu parkapcsolatban elunk a baratommal, az igazat megvallva nem vagyok tul jo ember De ot nagyon szeretem es igyekszem mindent megtenni,hogy boldog Legyen. Bizom benne,De rossz tapasztalatok miatt, es a szemelyisegem miatt nem igazan bizok mar a nokben. A paromnak van egy baratja aki lany ( a csaj a baratom tartja legjobb baratjanak) tunemenyes lany, Aranyos, kedves figyelmes en megis undorodom tole. Szamomra tul kedves, es felek,hogy az en szemetsegem, a szemelyes problemaim es egyebek miatt a parom elobb utobb rajon,hogy azzal a lannyal boldogabb volna. Megvaltozni mar nem tudok, es mint mondtam a baratomban bizok, csak a,lanyban nem. Mit tegyek?

2015. szept. 5. 01:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Lehet hogy elletmondasos De igy van. Mar megvaltoztam korabbi onmaghoz keppest es jobb Lett az eletem a parom is igy szeretett belem.

Szerimtunk meg lassan itt az ideje hogy kovetkezo szintre lepjen a kapcsolatunk. Ho vegen leszunk 3,5 eve egyutt es jovo szeptemberben koltoznenk ossze

2015. szept. 5. 03:38
 12/15 anonim ***** válasza:

Miért ne tudnál megváltozni? Ráadásul ha már felismerted, hogy vannak hibáid...miért nem kezdesz "leszokni" róluk?? Ez lenne az egész élet lényege.

Ha már a saját bevallásod szerinte is az a lány sokkal jobb nálad, akkor ott valami tényleg van.

Téged csak azért zavar az a lány, mert tudod mennyivel kevesebbet érsz nála. Azzal, hogy féltékeny vagy, semmire sem mész. Ha észreveszi a barátod, még inkább a lány felé lököd. Változz, és nem okod sem a féltékenységre, se a félelemre!

2015. szept. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha a párodban bízol, akkor tökmindegy, hogy a lány milyen. Gondolj erre. Egy hűséges pasi még akkor is azt mondja a másik nőnek, hogy légy szíves, ne zaklass, mert barátnőm van, ha az pucéran vonaglik előtte.

Szóval emiatt ne légy féltékeny.

2015. szept. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek leginkabb az utolsonak :)
2015. szept. 5. 15:06
 15/15 anonim ***** válasza:
#13 -as, azért ebben nem kis naivitás van :) - Egy ŐSZINTE pasi vélemény :)
2015. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!