Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon morbid lenne összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon morbid lenne összejönni az volt párom barátnőjének az exével?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég szakított velem a barátom, nem indokolta különösebben. Egyik nap látszólag még minden rendben volt (persze voltak problémáink, de épp a megoldásán dolgoztunk), másnap közölte, hogy már nem kellek neki, több év kapcsolat után. Nem értettem, kiderült, hogy összejött a barátnőmmel, aki emiatt szintén szakított a barátjával (szintén sok éves kapcsolat volt).

Régebben is jóban voltunk a sráccal, közös hullámhosszon mozogtunk. Most még többet beszélünk, de nem a történtekről, nagyon jól kijövünk. A kedves exeink vágták nekünk oda, hogy milyen jól összeillenénk, és az az igazság, hogy az utóbbi időben ő is, én is elgondolkoztunk rajta.

Ő most érdeklődik valamelyest irántam, és igazából nekem is nagyon szimpatikus, de különféle problémáim vannak a dologgal... Először is, hogy nézne ki? Milyen lenne már, olyan, mintha csak bosszúból jönnénk össze, hogy őket bosszantsuk (ha ugyan egyáltalán érdekli őket). Másrészt, még ha magam miatt is érdekelném, állandóan bennem lenne a félsz, hogy ő is csak át akar verni, és arra kellek neki, hogy kitoljon a volt barátnőjével.

Semmiképp nem akarom elsietni, mert nem tartom egyelőre jó ötletnek, de nektek mi a véleményetek?


2010. márc. 12. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem gyere vele össze.Jó lecke lenne ez nekik.

Ne vedd túlsogosan komolyan Őt eleinte szerintem most szórakozz egy kicsit.Utánna idővel meglátjátok hátha valami komoly dolog alakul ki belőle

2010. márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy belé, akkor miért ne? De ha csak bosszúból, akkor nem érdemes.
2010. márc. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

akkor tulajdonképpen a barátnőddel párt cserélnétek? :S Hát nekem nem kéne a _volt_ barátnőm _volt_ pasija. akkor se kezdenék vele, ha megőrülnék érte. nekem ez kicsit visszataszító. nem tudnék azzal a fiúval csókolózni, lefeküdni stb aki pár hónapja még a barátnőmmel csinálta mindezt..

22L

2010. márc. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, én élő példát láttam s tapasztaltam "párcserére".

Volt egy párocska, nevezzük őket A(l)-nak és B(f)-nek. S egy másik pár C(l), és D(f). C(l) és D(f) idővel szakítottak.

Később A(l) szakított B(f)-vel és összejött D(f)-vel. Nem sokkal azután B(f) is összejött C(l)-vel.

Most már mindkét pár házaspár.

Körberöhögték őket, mindenki viccesnek találta, de kiderült, hogy tényleg sokkal jobb párosok így, mint voltak eredetileg. :)

Szóval ha igazán tetszetek egymásnak, nem kell a többiek véleményével foglalkozni. :)

23L

2010. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Félreértettetek, nem vagyok belé szerelmes. Csak nagyon szimpatikus, és közös hullámhosszon mozgunk. Nem tudom, hogy belé tudnék-e szeretni. Végső soron a párjaink egymásért hagytak ott minket... Én nem tudnék valakivel bosszúból együtt lenni. Még friss ez az egész. Csak bizonytalan vagyok eléggé.

Amúgy, mi egyáltalán nem akartuk ezt a "párcserét" (nem is hiszem hogy lehet egyelőre erről beszélni), én nem is gondoltam rá, sem másra a volt párom mellett... de úgy tűnik, ők máshogy gondolták.

2010. márc. 12. 10:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy, nem tudom, nálam ott kezdődik, hogy nem jövök össze a _mostani_ barátnőm _mostani_ pasijával...
2010. márc. 12. 10:12
 7/10 anonim ***** válasza:

9.34-e vagyok. Bocs, de ha azok után, hogy lenyúlta a barátod, te még mindig a _mostani_ barátnődnek tekinted, akkor igazán nem értem mit problémázol azon, hogy át fog-e verni a pasi. És ha igen? a barátnőd is megtette, mégis _mostani_ barátnő még mindig és nem pedig _volt_... :S

22L

2010. márc. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Természetesen már nem tekintem annak... az akkori helyzetre értettem, ő úgy mostani barátnőm, mint ahogy az a srác a mostani párom... lehetne, hogy elolvassuk a dolgokat kétszer, mielőtt ismét nekiállunk szavakon lovagolni?
2010. márc. 12. 10:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem tudod mit jelent:morbid
2010. márc. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez inkább szappanopera:)
2010. márc. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!