Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tettetek volna a helyemben? Van egy kis bűntudatom

Figyelt kérdés
A pasim athivta az exemet éjszaka verekedni.Kést vett elő a fiókból.én megijedtem és mikor kiment cigizni kizártam őt mert aggódtam h esetleg bántana engem v a kisfiamat.aztán figyelmeztettem az exemet aki már úton volt h vigyázzon.az exem adott neki pár pofont,és én nem sajnáltam a pasimat,megkértem az exemet h kísérje ki a kapun.most a pasim engem hibáztat a történtekért.tényleg megalaztam ezzel?tudom h kitettem az utcára van egy kis bűntudatom de féltem tőle.
2015. szept. 6. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Remélem, kamu...
2015. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem az sajnos
2015. szept. 6. 17:37
 3/12 A kérdező kommentje:
Egész nap ezen agyalok...őt kellett volna vedenem?de hisz ő generálta az egesz problémát
2015. szept. 6. 17:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis bűntudatod van?


Tudod mi a szégyen, hogy az otthonodba, ahol egy kisgyerek van, ilyen egyáltalán előfordulhat. Meg mit is keresett ott az exed, mikor két nyakast kellett volna adnod a fazonnak amikor megemeli kezét a késsel,hogy az meg egyáltalán hogy mer ilyet, nem az exedet oda hívni és balhéztatni a két ostoba kakast..


Úgy lerendeztem volna csendben a két faszit, hogy arról kódulnak..

Ember, egy kisgyerekkel élsz együtt-felfogod, hogy az mit jelent?

2015. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Itt nem kell választani. Ki kell vágni az összes pasit, aki körülvesz, mint macskát... !


Miért veszed körül magad idiótákkal? Várod, hogy mikor kapod te a következőt, vagy mi?

2015. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a gond h még mindig szeretem a pasimat de felek tőle ezek után
2015. szept. 6. 17:47
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez röhejes, és egyáltalán nem szerelem. Aki így viselkedik azt nem lehet szeretni, még ha ezt be is meséled magadnak. Tégy egy szívességet a gyerekednek és az összes ilyen férfi mintát tüntesd el az életéből! Minél előbb annál jobb!
2015. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van a kisfiam a legfontosabb.csak olyan nehéz ez :( és még Ő van felháborodva h így szeretem én őt?kitettem az utcára..
2015. szept. 6. 17:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb lenne, ha nem ti nevelnétek a gyereket, nincs nálatok biztonságban. Remélhetőleg valamelyik szomszédotok észreveszi a dolgaitokat és már értesítette a gyámügyet.
2015. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nah te hiányoztál még kedves utolsó!A gyerekemet egyedül nevelem,a pasimmal csak nemrég óta vagyok.az eset kint tortent az udvaron a Kisfiam ebből semmit sem erzekelt.mellekesen nem ez volt a kérdés!
2015. szept. 6. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!