Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így anyukám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így anyukám?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon szeretjük egymást,anya mégis egyfolytában szidja,hogy nem képes semmire,lusta,nekünk sem segít,ha arról van szó.A barátom nagyon rendes,szeret,nagyon sokat dolgozik,de amit tud,segít,csak ez anya szemében alap,nem pedig segítség. Folyton szidja,pedig semmi baj vele..velem és vele szemben is túl sok mindent vár el,bezzeg az élettársa...(akivel folyton veszekszik) milyen rendes,mennyi pénzt ad,mindig segít...mi baja van?? Nem csináltunk semmi rosszat,mégis elrontja a napom..:(

úgy volt,hogy mivel nagy,kétszintes hosszú házunk van,megcsináljuk magunknak az egész felső részt és az csak a mienk..de keudem azt hinni akkor is ez lenne..de gyűjteni szeretnénk a pénzt,így az albérlet ára megmarad. Egyébként régebben folyton azzal terrorizált milyen kövér vagyok,mai napig ezért vagyok testképzavaros,most 20 kilóval könnyebben 54 kilósan meg azt mondja csúnya sovány vagyok,a tükörben ne is nézzem magam,mert nagyon véknyít..(tudja,hogy kövérnek látom magam) miért ilyen???? 22/L


2015. szept. 8. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

"Egyébként régebben folyton azzal terrorizált milyen kövér vagyok,mai napig ezért vagyok testképzavaros,"


Azért mindent ne próbálj már ráfogni a másik emberre. A bűnbak keresést inkább magadba kezd, mert egy egészséges erős lelkű emberre bármit mondhatnak, bár mennyire is próbálják befolyásolni, az csak azt teszi, amit ő jónak lát és megegyezik a saját maga véleményével önmagáról.

2015. szept. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj, én is 54 kg vagyok. ez az átlagos versenysúlyom :P meg 184 cm és teljesen lányos az alakom és hosszú a hajam . Isten ehhez tett még 26+ cm lent és legalább annyi férfi akar randizni velem, mint nő. :DDD Az ilyen "otthon verem a nyálam tiniszutykokból" +tele van minden xDDD Old meg az élted, kislány és költözz már el a szüleid nyakáról és áll a saját lábadra
2015. szept. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem bűnbakot keresek..gyerekkoromban csinálta velem ezt,ha más szerint én vagyok bajos,mert mindent megteszek mindenkiért,akkor felesleges volt feltennem a kérdést.
2015. szept. 8. 07:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a barátod tényleg rendes és szorgalmas, ha tényleg indokolatlanul bánt titeket, akkor egyszerűen ne vedd figyelembe. Tudom, nem könnyű, mert az anyukád, de attól még nincs automatikusan igaza. A közös házban élést z esetben egyáltalán nem ajánlom, jó eséllyel pokol lenne.


Próbáld megérteni az ő álláspontját, de semmiképp se hagyd, hogy bántson!

2015. szept. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
xard le
2015. szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos, vannak ilyen anyák akik megmérgezik a gyerekeik életét, pusztán szeretetből. Az egyetlen megoldás az egészséges távolság. Testképzavart pont egy szülő tud a leginkább okozni a gyerekének, hiszen ő az első tükör amin át magunkat látjuk. Nekem a lányom gyönyörű, akkor is ha látom, hogy nem tökéletes az alakja. Egészséges életre buzdíthatom, és mivel magam is sportolok, gondolom jó példával járok elől, no meg kicsi is még, ráér, de sosem mondanám neki hogy meg kéne változnia.


Költözzetek el, inkább az albérlet, mert a srácot is elüldözni előbb utóbb és téged is kikészít.

2015. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én anyámnak semmi se jó! Azthiszem én volnék a család fekete báránya. Pedig nem lenne rá okom. 4 tesó közül én kerestem a 2. legjobban, tanulmányaim mind a 4 testvéremet felülmúlják. Mégis én vagyok a xar. A többinek meg kivan nyalva a se*ge! Ez már csak így megy!
2015. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!