Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lánynak nincs végzettsége?

Figyelt kérdés

Azt hiszem emiatt szakított velem a barátom. 3 hónapja voltunk együtt, úgy tűnt, hogy minden rendben aztán megtudta, hogy nincs érettségim és folyamatosan azt kérdezgette, hogy milyen jövőt képzelek így el magamnak, hogy akarok így komoly kapcsolatot?

Természetesen én sem ilyen életről álmodoztam gyerekként, de sajnos albérletben lakom, ami szörnyen drága, nem tudtam suli mellett csak diákmelózni, amiből nem jöttem ki, így muszáj voltam normális munkát keresni, ahogy betöltöttem a 18-at. Tény, hogy a lexikális tudtásom kicsi és szegény vagyok, de nem vagyok butább az átlagnál pl. az egyetemista barátaimmal is teljesen jól elvagyok, nem néznek le, van közös témánk.

Rosszul esik, mert már kezdtem megszeretni és azzal az indokkal szakított, hogy nem látja mellettem a fejlődést...gondolom anyagilag.

Estin szeretnék leérettségizni, de jelenleg a számlákra alig van pénzem, így tényleg ne is gondoljak komoly kapcsolatra, mert egy ilyen lány senkinek sem fog hosszútávon kelleni?


2015. szept. 9. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de ha nem akarna semmit kezdeni magával akkor az már igen. De te rád ez nem igaz, szóval esetedben nem.
2015. szept. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 opened paradise ***** válasza:
92%

Nem.

A szándék megvan,nem lusta vagy és amint írtad,közben normális vagy és dolgozol is.

2015. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Exemnek 10 osztálya volt soha nem érdekel a dolog.

Tehát engem nem zavar, csak ne mássz bele olyan témába amihez nem értesz mert az hülyén jöhet ki.

Pl húgom szakács Földrajból v Tőriből nem túl művelt ezért néha kiröhögték h nem tudta pl h Chile hol van meg ki Churchill....


De senkit nem zavar.

2015. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem zavarna ! szerintem ez csak 1 ócska kifogás volt a részéről majd csak találsz egy normális pasit
2015. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a szándék megvan, akkor engem sem zavarna. Csak ne legyél lusta disznó.
2015. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Engem aztán nem zavar egy cseppet sem.

Pedig nekem már van egyetemi diplomám is, de ez nem olyan nagy cucc, amúgy is az egyemet csak ilyen hobbiszinten űztem, és így könnyű volt elvégezni, nem tulajdonítok nagy jelentőséget neki, most mesterszakra járok, de ez is olyan mint valami szabadidős tevékenység, kihívás, hogy ne unatkozzak, de sokszor nem is jut eszembe, h nekem már diplomám van, az meg hogy másnak mi a végzettsége, végképp nem érdekel, tojok rá. Párkapcsolatba csak az számít ,hogy egy hullámhosszon legyünk, élvezzük együtt az életet, és jókat szeretkezzünk, közös programokat csináljunk, szerelmesek legyünk, nem az, hogy milyen végzettsége van a partneremnek, ha enélkül is teljes az élete, akkor minek vacakoljon ilyesmivel.

2015. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akik azt írták, hogy őket nem zavarja, kérdezném:


Mi a bánatot lehet kezdeni a mai világban érettségi nélkül? Mikor még a szakmás is arra épülnek.

2015. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7: Keresek annyit, hogy ha velem lakna kijönnénk addig, amíg le nem érettségizik gyorsan és nem szerez egy szakmát. Érettségivel egyébként is elég sok helyre el lehet menni dolgozni.
2015. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért az jó kérdés, mennyire is szerethetett téged, ha ennyi miatt megváltozott benne "minden".


Furcsának tűnhet, de nekem már nagyon elegem lett abból, hogy eddig akikkel jártam, vagy ismerkedtem, vagy a főnök lánya, a vállalkozó lánya, az igazgatóé, stb. Ez így nagyon jónak tűnik leírva, de sajnos a tiedhez hasonló dolgok töltik ki az életem: munka, számlák, néha barátok, és alvás. És így már nem olyan vicces. Én most már komolyan egy csóró, egyszerű (de nem buta) barátnőt szeretnék, aki elég, ha érzelmileg intelligens. Ahhoz meg nem kell végzettség :)


21/F

2015. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Mai világban semmit nem jelent az egész.
2015. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!