Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes belevágni az összekölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belevágni az összeköltözésbe?

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet nem egyszerű...A párommal fél éve ismerjük egymást, és ő szeretne összeköltözni velem, de én ezt még korinak érzem. Jelenleg még tanulok, OKJ képzésen vagyok aminek az utolsó évét járom most. Elmondtam neki, hogy akkor szeretnék komolyabb dolgokba belevágni, ha ezt a képzést elvégeztem. Ez természetesen neki nem tetszik, és közölte velem, hogy ő nem fog rám várni az összeköltözéssel. (Olyan helyen lakik ahonnan költöznie kell) Felvetettem neki azt az ötletet is, hogy béreljen egyedül egy lakást, én ha tehetem feljárok hozzá és vele leszek. Mindössze 7 hónapot kértem tőle, h várjon. Nem hajlandó. Sajnos itthonról nekem elköltözni nem éppen egyszerű.

A lakásbérlést ő egyszerűen meg tudná oldani, mivel anyagi gondjai nincsenek, hiszen vállalkozó, tehát nem anyagi jellegűek a gondok.


Mit tehetnék? Engednem kéne?



2015. szept. 10. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hajlandó, akkor cs_ssze meg! Nehogy már rád erőszakolja magát. Ha korainak érzed az összeköltözést ,akkor mondd meg annak a p_csnek, hogy nem és kész!
2015. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahol most lakik, onnan költöznie kell. Mégis mi más választása van egyáltalán, mint hogy keres magának másik lakást, vagy albérletet akár veled, akár nélküled?

Nem igazán értem mi az, hogy nem vár rád? Ha nem költözöl hozzá azonnal, akkor valaki mást költöztet oda, vagy hogy gondolja?

2015. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki ez? Valami kisfiú, aki durcizik, ha nem teljesen úgy vannak a dolgok ahogy ő akarja? Ha nem tud rád ennyit várni, akkor nem szeret téged, és ennyi. Suliba jársz, de dolgozol mellette? Mert ha nem , akkor mit szólna a pasi, hogy ha összeköltöztök ő tartana el? Gondolom az nem tetszene neki, vagy ezzel zsarolna, ha nem bólogatsz mindenre amit ő akar... Aki így áll hozzád, attól én a helyedben nem akarnék semmit...
2015. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan költözz hozzá, attól még járhatsz tanfolyamra. Ha valami nem ok, bármikor visszaköltözhetsz. Először ne vigyél sok cuccot.
2015. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. szept. 11. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!