Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elengedjem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Exem most nyáron szülinapomkor felbukkant.8 éve ismerjük egymást, kétszer próbálkoztunk kapcsolattal, de nem jött össze, holott nagyon hasonlóak vagyunk. Idén szülinapom óta nagyon szépen elindult megint az ismerkedés, bennem a "szerelem" lángok fellobbantak, ő ettől megijedt. Megbeszéltük a dolgot, őszinte volt, folytatni akarta a kapcsolatot csak lassított tempóban. Most viszont a munkája miatt lassan 3 hete nem találkozunk, informatikai szektorban dolgozik mérnökként. Tudom, hogy őszinte, elmondaná ha nem akarná folytatni. Mégis rossz érzés motoszkál bennem, alig beszélünk, a beszélgetéseket inkább én kezdeményezem. Ilyenkor mindig megnyugtat, hogy minden rendben, csak rengeteget dolgozik egy kemény melón. Ráírni, rátelefonálni már nem merek, mert félek hogy dob, mert azt hiszi hisztizek. Félek, nem csak a munka áll a háttérben, viszont tudom és ismerem annyira, hogy őszintén elmondaná ha baj lenne. Mit csináljak?
2015. szept. 10. 20:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltem vele, dolgozott, mondta hogy milyen jó hallani a hangom, meg próbálja hamar megoldani a problémát, mert szeretne látni. Hát nem tudom... miért nem hív fel akkor magától, miért nem ő kezdeményez, ha így "érez"? Ezt nem tudom megérteni még.
2015. szept. 12. 09:27
 12/15 anonim ***** válasza:
11 Sajnos altat..
2015. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Már tényleg nem tudom mit gondoljak róla...
2015. szept. 12. 09:54
 14/15 A kérdező kommentje:
Tegnap délután fel akartam hívni, nem vette fel, nem is hivott vissza. Messengeren írtam neki este, ott "látta" az üzimet, de nem válaszolt. Szokatlan tőle ez a viselkedés. Mi baja lehet?
2015. szept. 13. 06:39
 15/15 A kérdező kommentje:
Ja a lényeget nem írtam, az üziben leírtam neki, hogy szerintem ha el akar mélyíteni érzelmileg egy kapcsolatot, nem a 4 heti 1 randi a megoldás és megfelelő. Meg hogy elengedem ha nem akarja, csak legyünk őszinték, beszéljük meg.
2015. szept. 13. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!