Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a sértődésem?

Figyelt kérdés
5éve vagyunk együtt 3 éve együtt élünk. Ma este felé bolondoztunk a párommal..."szívtuk egymás vérét" mint mindig ;) aztán hirtelen azt mondta nekem: neked olyan nagy a "pöcköd" (cs.ik.ló) erre neki állt részletezni,hogy milyen gáz...(eddig nem gondoltam,hogy bármi fura lenne benne) komolyan mondom nem hittem a fülemnek. Éppen ölelgetett közbe. Hirtelen nem tudtam mit csináljak, roppant megalázónak éreztem. Mondtam neki hagyjon békén és hogy egy igagi paraszt. Erre ő : Miért kell minden szaron megsértődni. Azóta nem szól hozzám. Ezek után el sem tudom képzelni ,hogy fogom elengedni magam ha szeretkezünk. Ő persze vígan alszik,nekem meg le se csukódik a szemem. Nem értem...jogos ,hogy ő sértődik meg?

2015. szept. 10. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

A fraszt jogos! Es akkor meg a nok sertodekenyek.... Bocsi, de a baratod tenyleg paraszt o.o Kivancsi lennek o mit szolt volna ha Te kozlod hogy milyen kicsi a szerszama vagy hogy igazabol meg sem erzem vagy tudomisen... Lenyeg a lenyeg, szerintem adj Neki egy kis idot.

Oh, a "pocokrol" meg annyit hogy hulyeseg hogy nagy vagy kicsi... Szerintem rohejes amilyen szempontok alapjan a ferfiak kepesek korulirni a nok micsodajat :D Szoval amig a baratod jatsza a hulyegyereket, megnyugtatlak : ugy vagy tokeletes ahogy vagy :D

A baratod pedig csak olyan mint a legtobb ferfi (mar bocsanat) es hulye mert nem gondolkozott mielott beszelt, de a hulyeseguk miatt szeretjuk oket nem?:)

Es ha nem fogta fel hogy min sertodtel meg, akkor valoszinuleg egyaltalan nem rossz ertelemmel mondta ^^

2015. szept. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
A "fraszt jogos!" a baratod sertodesere vonatkozik :D hulyen jott ki, mert utoljara azt olvastam hogy az o sertodese van-e rendben, bocsi.
2015. szept. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Jól esett...egyszerűen még mindig nem értem, hogy ezt hogyan vagy miért mondta. Gondoltam ,hogy visszabökökneki valami hasonlóval de inkább visszafogtam magam. Nem ér annyit....
2015. szept. 10. 23:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ha a testrészeidet kritizálja, vágj vissza neki! Például ebben a szituban lazán visszaolthattál volna a zaklatottság jelét nem mutatva, nyugodt arckifejezéssel, magabiztos mosollyal, hogy "ez az apró pöcök még a tiédnél is nagyobb", vagy valami ilyesmivel. Vagy elröhögi, és mindketten jót röhögtök, vagy kiakad, aztán ha vergődik egy sort, hogy mekkora paraszt vagy, akkor ismét visszavágsz neki, hogy te semmit nem csináltál, csupán a saját fegyverét fordítottad ellene. Nem hiszem el, hogy nincs vér a pucátokban ilyen apróságokra visszavágni. :D
2015. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Én tanultam jogot és jogod van megsértődni!
2015. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Ha nagy, akkor az tényleg nem átlagos. Nyilván ő sem sértődik meg minden cikizéseden (pedig biztosan számtalanszor megaláztad már), de azért te kiborulsz egy ilyentől. Kettős mérce az megy.
2015. szept. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Kezdjük az elején, mekkora a csiklód?
2015. szept. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sohasem kritizáltam a testét (emlékeim szerint)ezért is lepett meg a dolog. pedig senki sem tökèletes.
2015. szept. 10. 23:48
 9/12 A kérdező kommentje:
Eddig nem tűnt fel hogy bármi "furcsa" lenne rajta. Szóval szerintem átlagos vagy nem tudom...
2015. szept. 10. 23:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jogos, én fiúlétemre is megsértődtem, amikor az exem kritizált testileg. Ha a másik hibáit tudjuk csak nézni, akkor mi a francért vagyunk vele, nem?

Viszont ezt is írtad: " Ma este felé bolondoztunk a párommal..."szívtuk egymás vérét" mint mindig ;) "

Ti szoktátok játékosan szidni egymást? Mert én ezt nem ismerem, de ha ez egy szokás nálatok, akkor lehet, hogy nem érezte azt, hogy most megsért. Ugyanakkor ha nem érezte, akkor egy érzéketlen paraszt, valóban. Meg gondolom a szidalmazásnál sem egymás testét szidjátok.

2015. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!