Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem múlik el valaki iránti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem múlik el valaki iránti szerelmem. Miért? Küldtem neki a napokban egy dalt ami nagyon illik ránk. Irt rá válaszlevelet. Lent.

Figyelt kérdés

Elözmények: Pár éve történt: Nem akart tölem semmit sem az életben. Sem összeköltözést, sem házasságot, sem gyermeket. "De azért szeretett".Azt mondta, ha találok valakit magamnak akkor ö elenged, hogy éljem az életem. Most egy északi országban lakom, nemsokára férjhez megyek valakihez, aki mellett nyugodt az életem....már felégettem mindent magam mögött Magyarországon...mit tehetnék még?


Ezt a levelet irta vissza:


"Szia!


Nem is tudom, mit mondhatnék...


megkönnyeztem ,

bocsáss meg, hogy ellöktelek magamtól, pedig Te szerettél

fáj nekem is, hogy nem láttam - látok túl magamon


Hogy a Hetedik-ből idézzek :


"Tudom, Meg vagyok győződve arról, hogy helyesen döntöttem, de egy nap se telik el, hogy azt ne kívánnám, bár másképp döntöttem volna."


Egyre inkább úgy gondolom, ez az élet nem ér meg szinte semmi komolyan vételt, nem tartom fontosnak még az életemet sem, nem túráztatom magam rajta, hogy valami maradandót alkossak, szemlélet váltáson mentem át az utóbbi években, megszűnt szinte minden kötődésem...


Legszívesebben elvarrnék minden szálat magam mögött, aztán elindulnék a világba és jutnék, ameddig jutnék.


Szeretlek"


Mit szóltok hozzá?


2010. márc. 12. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát nyilván megbánta, amit tett :( Komolyan én is megsajnáltam :( Te szereted még őt?
2010. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Életem nagy szerelme! Szeretem.
2010. márc. 12. 20:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Szegénykém :( Komolyan nagyon sajnállak :( És ha megkérdeznéd tőle, hogy változott-e a hozzáállása? Ne cseszd el azzal a jövődet, hogy hozzámész valakihez, akit nem szeretsz, akit pedig szeretsz, talán már megváltozott és szeret is téged, meg is írta. Gondold végig még egyszer!
2010. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nincs is annyi szám a világon, ahányszor átgondoltam már mindent ami vele kapcsolatos.

18 éves volt amikor megismerkedtünk. tündéri aranyos, kedves, jólelkü srác volt...aztán jöttek a haverok, buli, fü, pia...kinyilt a szeme a világra, megváltozott. Igy akarta, hogy legyen. 7 évig voltunk együtt.

2010. márc. 12. 20:57
 5/15 A kérdező kommentje:

2 éve külön. De néha találkozunk amikor hazamegyek. Legutóbb ö jött ki értem és a leendö férjemért a reptérre. Bemutattam a velünk utazó családtagoknak (pároméi).

Beszélgettünk s azt mondta: látja, hogy jó helyen vagyok, szóval meg van nyugodva felölem...

2010. márc. 12. 21:01
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor jelenleg 27 éves. Na most ha régebben ilyen füvezős piálós ember volt, azért benőhetett majd 30 éves korára a feje lágya. Szerintem kérdezz rá, egy próbát megér!
2010. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Jó de hogyan kérdezzem meg? Mit mondhatnék? Van ötletetek erre? Minden felállás érdekel!

Meg hogy TE mit cselekednél a helyemben..

2010. márc. 12. 21:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Én szintén levélben megírnám neki, hogy nekem mindig ő lesz életem nagy szerelme, és megkérdezném változtatna-e a döntésén, amit akkor hozott, ha azt mondanám nem megyek férjhez hanem visszamegyek hozzá.
2010. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi, gyüjtök egy kis eröt aztán megbróbálom.
2010. márc. 12. 22:27
 10/15 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok :):):)
2010. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!