Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felszínes vagyok ha zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok ha zavar hogy szegény a barátnöm?

Figyelt kérdés

Mikor megismertem nem tudtam hogyan áll anyagilag, persze láttam, hogy nincsennek menő cuccai, de akkor még nem zavart. Aztán feltűnt, hogy szinte mindig ugyanabban a ruhába van, ami kopott, látszik, hogy régi. Sose hívott fel magukhoz, mindig nálunk voltunk, de nem rég beteg volt és mondtam, hogy meglátogatom. Hát, egy pici lakásba lakik a tesójával és az anyjával, ráadásul albérlet. A szobájában alig van bútor, olyan pici a tvéje, hogy az ágyból alig láttam, kaja semmi se volt és csak csap vízzel tudott kínálni.

Amúgy dolgozik, igaz egy ételbárba és kevés a fizuja, max 90e, de elmondta, hogy az albi miatt semmire se marad.

Mióta láttam, hogyan élnek és mennyire nincstelen egyszerűen nem tudom komolyan gondolni vele. Az anyján látszik, hogy tök depressziós, kb 3 órát voltam ott, de mást se láttam csak, hogy megy az erkélyre cigizni kb. 10 percenként, a tesója 25 éves de hallottam a szobájából, hogy valami gagyi pc játékkal játszott . Rendes lány egyébként, de valami megváltozott bennem azóta, pedig már úgy éreztem szeretem. Sose gondoltam volna, hogy felszínes vagyok, de igazából eddig négy barátnőm volt, mindnek kb. velem hasonló az anyagi helyzete és így nem volt okom, hogy zavarjon.

Most ezért szakítsak?

23/F a lány 20/L


2015. szept. 13. 10:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
17%

Jó olvasni, hogy milyen könnyen törtök pálcát egy férfiember felett :D. Bezzeg, ha nő lenne...


Abszolút megértelek, én is voltam ebben a helyzetben, nekem is volt szegény barátnőm (kb. annyira rosszul ment a szekér mint a te barátnődnél), nem zavart, sok mindent fizettem, tanfolyamokat ahova járt, stb...

Tudod mi volt a hála? Lelépett....

Azóta megfogadtam, többet nőre pénzt energiát soha! Szerintem hallgass az eszedre és lépj le, talán mindketten jobban jártok (de te főleg)!

2015. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
24%

az előző vagyok:

és valahol tehetnek is róla. Nincs pénz, kaja, de az anyja füstöl mint egy kémény... arra, persze van zsozsó.... Az igénytelenség valahol itt kezdődik, szerintem....

2015. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
tudod ez Magyarország, nem az shit ami az MTV-n a klippekben látsz. agyilag vagy te 15éves is, de nem a te hibád.a fajtádból 1000 egy kupac. 18f
2015. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%
11: Én az ilyen nôket és az ilyen férfiakat is felszínesnek tartom.
2015. szept. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%

Igen az vagy.


A lány megérdemel egy rendes barátot

2015. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
8%

14-es: Mindenki másképp látja. Szerintem, ha felszínes lenne akkor zavarta volna a kérdezőt, hogy:

- csak 90 ezret keress.

- nem jár márkás cuccokba.

- mindig a lány megy hozzá, de ők sosem hívják meg.


Az én olvasatomban, a kérdező nem felszínes, hanem igényes mert:

2015. szept. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
32%

- Ciki, hogy másra nincs pénz, de cigire igen.

- A lány bátyja lopja a napot, de a lány pénzét elveszik.

- Lemerném fogadni, az anyja sem teszi oda magát.

- Azért, ha tudják, hogy vendég jön, valami kis szart illet volna venni, mert gondolom fordítva nem éheztetik a lányt. Nekem ne mondja senki, hogy nincs pénz egy sós ropira mikor az anyja ott pöfékel.


Ráadásul mint mondtam tapasztalatból mondom, az ilyen lányra (de lehetne férfi is akár) nem lehet alapozni, mert a családja mindig vissza fogja húzni anyagilag, és közel sem biztos, hogy a befektetett energia megtérül. De, ki hogyan gondolja, én leszarom igazából, csak elmondtam a vélmeényem :D.

2015. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
engem is dobtak ki amiatt mert nem volt pénzem. most viszont bátran mondhatom hogy bárkinél jobban állok anyagilag ezek közül. tehát a lehetőség fontos, nem az aktuális helyzet. Neki magának ugyan honnan lenne pénz ennyi idősen? Neked sem magadtól van. Lehet hogy sose lesz normális kereseted csak a szüleiden fogsz élősködni miközben ez a csaj meg nagy pénzt csinál
2015. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Azt ne rójuk már fel a lánynak, hogy az anyja dohányzik, a testvére meg napot lop! Ha valaki ezért szakít vele, az pont olyan felszínesség, mint ha "csupán" azért, mert szegénységben él.
2015. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

bármennyire is igazságtalan, de igen is, a lány számlájára írható, hogy a rokonai ilyenek. Mivel sosem fog tudni megszabadulni tőlük, mindig visszahúzzák majd.

Az ilyen anyukák szoktak öngyilkossággal fenyegetőzni, ha az eltartó (magyarán a leányzó) új életet akar kezdeni a párjával. Amennyiben különköltöznek, a 90 ezer meg kevés lesz, hogy állja a közös költségeket és még haza is adjon.... Ez van...

2015. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!