Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felszínes vagyok ha zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok ha zavar hogy szegény a barátnöm?

Figyelt kérdés

Mikor megismertem nem tudtam hogyan áll anyagilag, persze láttam, hogy nincsennek menő cuccai, de akkor még nem zavart. Aztán feltűnt, hogy szinte mindig ugyanabban a ruhába van, ami kopott, látszik, hogy régi. Sose hívott fel magukhoz, mindig nálunk voltunk, de nem rég beteg volt és mondtam, hogy meglátogatom. Hát, egy pici lakásba lakik a tesójával és az anyjával, ráadásul albérlet. A szobájában alig van bútor, olyan pici a tvéje, hogy az ágyból alig láttam, kaja semmi se volt és csak csap vízzel tudott kínálni.

Amúgy dolgozik, igaz egy ételbárba és kevés a fizuja, max 90e, de elmondta, hogy az albi miatt semmire se marad.

Mióta láttam, hogyan élnek és mennyire nincstelen egyszerűen nem tudom komolyan gondolni vele. Az anyján látszik, hogy tök depressziós, kb 3 órát voltam ott, de mást se láttam csak, hogy megy az erkélyre cigizni kb. 10 percenként, a tesója 25 éves de hallottam a szobájából, hogy valami gagyi pc játékkal játszott . Rendes lány egyébként, de valami megváltozott bennem azóta, pedig már úgy éreztem szeretem. Sose gondoltam volna, hogy felszínes vagyok, de igazából eddig négy barátnőm volt, mindnek kb. velem hasonló az anyagi helyzete és így nem volt okom, hogy zavarjon.

Most ezért szakítsak?

23/F a lány 20/L


2015. szept. 13. 10:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező azért nem felszínes, mert nem dobta rögtön a lányt, hanem elgondolkodott. Ha a lány lelépne, mert tényleg összetartoznak, akkor hátha a hátrahagyott család is észbekapna. Hátha... De az biztos, hogy nem kellene, hogy visszahúzzák, csak azért, mert a családja. De ki tudja, hogy a lány mennyire erős. Kezdj bele a kapcsolatba, aztán majd kiderül. Az pedig ne zavarjon, hogy honnan jön, jöhetne jobb helyről, aztán ki tudja, milyen természettel. Hiszen a korábbi jobb módú barátnőid is hova jutottak ha nem vagytok együtt? Az más kérdés, hogy kinek a hibájából.
2015. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
En egy felszines ferfi vagyok. Gazdag csaladban nottem fel a nelkulozes fogalmat sem ismertem gyerekkent ahogy napjainkban sem. Engem zavarna mivel nem szeretnek mindent en fizetni raadasul neki sem esne jol, szegyellne magat. Ezert azt javaslom hogy mindenki a maga sulycsoportjaban ismerkedjen. Kulonbsegek lehetnek de szvsz mely szakadekok mar nem.
2015. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

na Ő az, aki nem felszínes:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Te az vagy. A szüleid rakták alád a pénzt, vagy megdolgoztál érte? Csak mert nagy különbség, hogy beleszületsz-e a vagyonba, és a családod örökségét félted (amiért te semmit nem tettél), vagy szorgalmas munkával érted el ugyanazt. Kettőtök közül a lány az, aki szorgalmasan dolgozik. Te nem tudod egyelőre megbecsülni a pénzt, különben nem a márkás ruhák hiányán akadnál fenn.

2015. dec. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Mondjuk megértem,hogy egy ilyen lejmolós családból nem kérsz,de a barátnődnek mondanám,hogy vagy hagyja abba a bátyja meg az anyja támogatását,vagy vége a dolognak.Ha ilyen balek,akkor mi lesz később,ha a gyerekeinek az érdekét kell képviselni.
2015. dec. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nem tudod elfogadni a családját (ami esetleg nem csak a szegénységtől, hanem az anyja személyiségétől is van), és nincs esély arra, hogy a lány eljöjjön onnan, és másképp éljetek, akkor szakítsatok.

Nekem tök fontos, hogy kedveljem a társam szüleit, igaz, a szegénység nem szempont, de van olyan személyiségvonás, amit nem tudnék tolerálni, márpedig hosszú távon bármikor megbetegedhet, nyomorékká válhat bármelyik szülő, és akkor ápolnotok kell, ami alapból nem baj, az ember házastársi kötelessége, de olyan emberrel együtt lakni, akit nem bírsz elviselni, nem túl jó, és ezek szerint nem kötődsz annyira a lányhoz, hogy megérje Neked.

2016. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Titusztitusz ***** válasza:
Igen...Felszínes vagy...(Hogy ne fogalmazzak durvábban...)
2016. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem vagy, azért legyen igényes.

Ne legyen retkes mert az undorító

2021. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!