Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal már 4 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már 4 éve együtt vagyunk és az utóbbi félévben össze vissza hazudozik nem mond el semmit másoktól kell meg tudnom hogy hol van kinek volt már ilyen problémája?

Figyelt kérdés
Szóval bővebben: vannak barátai akikért él és hal és miattuk hanyagol velem nem találkozik hazudik hogy dolgozik közben meg velük van...választás elé állítottam engem választott de most még hazudozik nem szól semmiről hogy hova megy csak el tűnik mit csináljak? Nem tudnám el hagyni nagyon szeretem
2015. szept. 13. 16:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és még azt kihagytam hogy most meg próbál mindent úgy csinálni hogy rám csak kicsi ideje legyen..amikor együtt vagyunk semmi probléma nincs
2015. szept. 13. 16:06
 2/13 anonim ***** válasza:

Láthatóan nyűg vagy neki, megunt téged.. Beszéltél vele erről?


Egy ilyen kapcsolatnak semmi értelme nincs, te is tudod, de ha ezek után vele maradsz, meg is érdemled. Hihetetlen, miket el nem tűrnek egyesek.

2015. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 aperitif ***** válasza:
Lehet, hogy nem kellett volna választás elé állítanod, akkor most nem hazudozna, ha a barátaival akar lenni. Te kényszerítetted hazudozásra.
2015. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen lehet hogy nem kellett volna :/ de már nem bírtam hogy mindig velük van velem meg nem és már akkor is hazudott amikor velük barátkozott
2015. szept. 13. 16:15
 5/13 anonim ***** válasza:

1. Egy érett gondolkodású felnőtt ember nem így viselkedik, ahogy te!

2. Régebben nem tudtad volna normálisan megbeszélni vele, hogy veled is legyen, és ne csak a haverjaival?

3. Akkor lett volna nagy pofára esés, ha téged dobott volna a haverjai helyett!

4. Még mindig van lehetőséged arra, hogy normálisan megbeszéld vele a dolgokat, mivel ez téged nagyon irritál!

2015. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ti azt hiszitek hogy nem beszéltem meg vele? Hát de hónapok óta csak rágom a fülét..
2015. szept. 13. 16:30
 7/13 anonim ***** válasza:

A hazudozásra nincs mentség - ultimátumot adni undorító dolog, de a srác is mondhatta volna, hogy neki ez így nem jó. Akkor, abban a pillanatban kellett volna kimondania, hogy őket választja, mert igazából ezt tette, csak most hazudik róla.


Egyébként mit jelent nálad az, hogy hanyagol? Valószínűleg mások az igényeitek, és igazán leköthetnéd magad te is a saját társaságoddal, hobbiddal, akármivel, ha folyton a nyakán szeretnél lógni, akkor tök egyértelmű, hogy megfojtva fogja magát érezni.. Bár ahogy mondtam, a hazudozásra ez sem mentség.


Ebből már sehogy nem fogsz jól kijönni.

2015. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lekötöm magam mindig próbálom valamivel..hát úgy hanyagol hogy mikor együtt tudnánk lenni inkább ki talál másat..es ez azóta van mióta velük barátkozik nem jó hatással vannak rá..mert ha olyan fiúk lennének hogy rendesek akkor nem állítottam volna választás elé
2015. szept. 13. 16:37
 9/13 anonim ***** válasza:

"hát úgy hanyagol hogy mikor együtt tudnánk lenni inkább ki talál másat" - ez még mindig nem teljesen világos..


Abba nincs beleszólási jogod, hogy kivel barátkozik. Nem kisgyerek, és nem vagy az anyja. Ha rossz hatással vannak rá (persze az sem mindegy, mit értesz ezalatt), akkor el lehet neki mondani egyszer, hogy hogy érzed, de ha továbbra is velük akar barátkozni, akkor továbbra is velük fog.. Ha csak rágod a fülét folyamatosan, belőled lesz elege - s lám, ez meg is történt.


Ne haragudj, de szerintem ez a srác már nem szeret téged, legalábbis messze nem úgy, ahogy te azt elvárnád.

2015. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már rég ott kellett volna hagynod.
2015. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!