Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magasság különbség miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasság különbség miatt nem lehetek együtt azzal a lánnyal, akibe már beleszerettem. Mit szólnátok, ha valaki annyira kitartó, hogy még ezt a lépést megteszi?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki magasabb nálam és kimondottan jól megértettük egymást, amíg nem tudta meg, hogy többet szeretnék tőle, mint egy barátság.

Mondta többször, hogy nagyon kedvel, és külsőleg is bejönnék neki, és de nála kizáró tényező, ha egy férfi alacsonyabb.

Ő teljesen egyedülálló, és még nem volt komoly párkapcsolata se részben a magassága miatt, mert még hisz abban, hogy talál magának magasabb pasit. Szerintem ő gondolkozik rosszul, mert párkapcsolatban nem a magasság számít.

Én már több magas nővel beszélgettem ez ügyben, és mondták, hogy nekik se jöhet szóba alacsonyabb férfi.

Az az ötletem támadt, hogy rendelek egy olyan cipőt, ami belülről magasítva van közel 10 cm-el, és ez kívülről egyáltalán nem látszik.

Az olasz kormányfő és a francia köztársasági elnök is ilyen cipőben jár mindenhova, Elton John, Mick Jagger és Tom Cruise is, szóval nincs ebben semmi kivetni való.

Inkább a magas csajokat, nőket kérdezném, hogy mit szólnátok, ha a férfi ennyire kitartó, hogy még a magasság különbséget is így leküzdi?



2015. szept. 14. 12:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
71%

Adott egy nagyon szép szőke nő, mindene megvan ami csak kell az életben, kivéve a párkapcsolat, bánkódik is emiatt, éjjel nappal sír, majd úgy dönt, hogy felhív egy telefonos lelki segélyszolgálaton keresztül egy pszichológust, hátha az tud neki segíteni.


Pszichológus: -Halo, miben segíthetek?

Szőke nő: -Jó napot, nekem az a gondom, hogy hiába vagyok szép nő, hiába van meg szinte mindenem, mégsem találok párt.

P: -Igazán, és udvarlói sincsenek?

Sz: -Dehogynem, van vagy 156

P: -Akkor nem értem, nincs egy sem aki tetszene magának?

Sz: -Dehogynem, nagyon sokan tetszenek, de nálam kizáró ok, ha egy férfi alacsonyabb nálam.

P: -Hmm,és ön hány cm magas?

Sz: -236

2015. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
54%

De hát nem te vagy alacsony, a nő túl magas! 184 cm már férfiban is a magas kategóriába esik.

A sarokemelő csak pár centiig működik, 10 centist egyrészt technikailag is nehéz beépíteni, ahhoz magas szárú cipő kell, másrészt nagyon megterhelő a lábnak.

2015. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Én is ebbe bízom, hogy egy idő után el fog gondolkozni, hogy nem a magasságkülönbség számít
2015. szept. 14. 13:08
 14/30 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is a magasak tetszenek, es nem tudnek összejönni 1 alacsonyabbal, mert nem tudnek ra felnezni semmilyen értelemben sem. Szoval kb barmit tehetne, ha nem akkor nem. Valoszinuleg nem csak ezzel van baja, csak ezt felhozta, mert ez ellen ugysem tudsz semmit sem tenni, es nem zaklatod ezzel a témával. En is latom, hogy vannak azbalacsonyak közt jóképű fiuk, de mivel alacsony, nekem nem férfias, vagy hogy mondjam? Nem mukodik a kémia talan, Max szex es csa, de a mindennapokban zavaró...pl csokolozunk es én hajolok le? Lol, vagy o szol ram, hogy vegyek mar le valamit a felso polcról? Ez mind illúzió romboló...
2015. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
38%

15:


Egy normális, értelmes nőt nem hiszem, hogy érdekelne egy ilyen bunkó, mint te!



Kérdező:


Ennek a magasító cipőnek semmi értelme, úgyse járhatsz mindig abban.


Megpróbálhatod meggyőzni, hogy rosszul gondolkodik, és jöjjön össze veled, de ha nem lehet, és olyan primitív, hogy amúgy belsőleg és külsőleg is kedvel, de nem jön össze veled csak a magasságod miatt (ami 179 centi, tehát nem extrém alacsony), akkor neked is jobb lesz, ha hagyod, és keresel egy értelmesebb lányt.

2015. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is más probléma is van. 5 cm nem különbség, én is ennyivel magasabb vagyok a férjemnél, és nálam is kizáró ok volt, ha a pasi alacsony. Aztán megismertem, és rájöttem, hogy ha minden más tökéletes, akkor az az öt centi nem számít. Simán hordok mellette magas sarkú cipőt is, akkor még magasabb vagyok:) De már megszoktam, nem számít.

Ha tényleg kellenél annak a lánynak, akkor így is kellenél, szerintem ne erőltesd. A cipő meg csak átverés, attól nem leszel igazából magasabb.

2015. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

17-es.

Mondtad, hogy a te esetedben is gond volt eleinte, hogy nála magasabb vagy. Csak neki adtál több esélyt, hogy megismerd őt, utána pedig már kevésbé érdekelt téged a magasság. Nálunk az a gond, hogy ez az esély nem tudott annyira kibontakozni, hogy belemenjen a kapcsolatba. Már dilemmában volt, hogy mit tegyen, aztán végül rosszul döntött.

2015. szept. 14. 13:46
 18/30 anonim ***** válasza:
5 centi szerintem sem a világ. Csak sajnos mi hiába szavazzuk ezt meg neked, a döntés a nő kezében van. Mielőtt elköltenél egy vagyont egy ilyen trükkös cipőre, inkább kérdezd meg a lányt, hogy ez megoldhatja-e a problémátokat! Ha úgy érzed, valóban csak ez a baja veled, akkor ostromolhatod még egy darabig, hátha. De vedd azt is számításba, hogy csak mondott egy indokot, miért nem akar veled lenni.
2015. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Nem, nem adtam esélyt. Nem csak a magasság miatt, eleinte úgy gondoltam, csak barátok leszünk, és kész.

Mikor nem keresett, akkor jöttem rá, hogy mit veszítettem.

De ha nyomul, vagy bizonygatja, hogy nekem igenis ő kell, akkor biztosan kapásból elküldöm a náthásba. Nem szeretem, az erőszakos embereket.

2015. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Egyszer már sikerült elgondolkodtatnom, és ezért hiszek benne, hogy még van remény, hogy meggyőzzem valahogyan.
2015. szept. 14. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!