Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magasság különbség miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasság különbség miatt nem lehetek együtt azzal a lánnyal, akibe már beleszerettem. Mit szólnátok, ha valaki annyira kitartó, hogy még ezt a lépést megteszi?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki magasabb nálam és kimondottan jól megértettük egymást, amíg nem tudta meg, hogy többet szeretnék tőle, mint egy barátság.

Mondta többször, hogy nagyon kedvel, és külsőleg is bejönnék neki, és de nála kizáró tényező, ha egy férfi alacsonyabb.

Ő teljesen egyedülálló, és még nem volt komoly párkapcsolata se részben a magassága miatt, mert még hisz abban, hogy talál magának magasabb pasit. Szerintem ő gondolkozik rosszul, mert párkapcsolatban nem a magasság számít.

Én már több magas nővel beszélgettem ez ügyben, és mondták, hogy nekik se jöhet szóba alacsonyabb férfi.

Az az ötletem támadt, hogy rendelek egy olyan cipőt, ami belülről magasítva van közel 10 cm-el, és ez kívülről egyáltalán nem látszik.

Az olasz kormányfő és a francia köztársasági elnök is ilyen cipőben jár mindenhova, Elton John, Mick Jagger és Tom Cruise is, szóval nincs ebben semmi kivetni való.

Inkább a magas csajokat, nőket kérdezném, hogy mit szólnátok, ha a férfi ennyire kitartó, hogy még a magasság különbséget is így leküzdi?



2015. szept. 14. 12:37
1 2 3
 21/30 opened paradise ***** válasza:
Neki nem számítasz annyira,hogy el tudjon tekinteni efölött.. akkor?
2015. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez csak kifogás, és nem meri a szemedbe mondani hogy nem vagy az esete. Az a pár centi semmi, ha tényleg szeretne. Nem gondolnám, hogy a cipő megoldaná a gondod. Inkább ha tényleg nagyon érdekel a csaj, akkor próbáld meg elfeledtetni vele ezt. Szeressen belé, légy romantikus...stb. Ezt a magasságkülönbséget meg sem említsd. Szerintem így több esélyed van, mint egy magasított cipővel.
2015. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy még fiatal vagy.

A párkapcsolat nem arról szól, hogy valakit meg kell győznöd. Ha kellesz neki, akkor 179 cm-rel is kellesz, ha nem, akkor kár erőlködni.

2015. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Te tudod, de nekem ez a magasított cipő nem tűnik jó ötletnek, mert ha valakit az a gyakorlatilag minimális 5 centis különbség zavar, akkor valószínűnek tartom, hogy egy 10 centivel magasított, meglehetősen fura látványt nyújtó cipőben járó férfi mellett sem igazán érezné jól magát.


Nyilván nem lehet más fejével gondolkozni, én hiába mondom magas nő létemre, hogy nem zavarna ennyi különbség, meg hogy már kétszer is előfordult életemben, hogy nálam valamivel alacsonyabb férfihoz vonzódtam, vagy azt, hogy az egyik legjobb barátnőm 12 centivel magasabb a férjénél, és boldog házasok, két csodálatos gyerekkel - ez téged nem visz közelebb a megoldáshoz, ha egyszer a te kiszemelted ragaszkodik az általa emelt korlátokhoz.


Azon szerintem azért érdemes lenne elgondolkoznod, - akármennyire fájhat, ha odavagy ezért ha lányért - hogy ha tényleg igazán kölcsönös lenne a vonzalom, nem "csak" annyit érezne irántad, hogy kedvel és bejössz neki külsőre, akkor ez nem lenne egy valami olyan erejű érzés őbenne, ami felülírná a fejében ezt a "semmiképpen nem lehet a pasi nálam alacsonyabb" dogmát.

2015. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nincs más kifogás, ez biztos és az esete vagyok, és ezt már érzékeltette is, nem akarom többször elismételni, és nem én vagyok a fiatal, hanem ő és ezért gondolkozik furcsán, hogy a magasság számít neki.
2015. szept. 14. 19:40
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem az életkoron múlik, hogy számít-e vagy sem. Most vagy eléred, hogy veled kivételt tesz, vagy valami miatt annyira zavarja, hogy senki miatt nem fog kivételt tenni.
2015. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Én közel 1,80 vagyok, és nem jöttek szóba a nálam alacsonyabbak. Lehetett akármilyen eszméletlen jó pasi, remek dumával, tökéletes külsővel, egyszerűen, nem tudtam rájuk pasiként gondolni. Haverok voltak, és ennyi. Haverok is maradtunk, némelyikkel a mai napig is. Szerintem a lánynál is így működik, vagy hasonlóan, hogy nagyon jól érzi magát a társaságodban, lehet együtt lógni, beszélgetni, bármi, de pasiként eszébe se jutsz. Ezen a magasított cipő sem fog segíteni.
2015. szept. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
81%

Az a lány soha nem fog férfiként tekinteni rád, minden perc amit az életedből rá vesztegetsz; kár.


Tök jó hogy szerinted mindenben összeilletek, csak tudod egy párkapcsolathoz mindkettőtöknek így kell gondolni.


Megsúgom: egy nő az első 30 másodpercben eldönti hogy lefeküdne-e veled. Lehet hogy a násztánc sokkal tovább tart, de magadnak spórolsz meg felesleges köröket ha megtanulod értelmezni a jeleket amiket küldenek. Kedves fickónak tart, de SOHA ismétlem SOHA nem fog ÚGY nézni rád.

Fog viszont rád még ÚGY nézni sok-sok nő, ezért inkább rájuk koncentrálj!

2015. szept. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne foglalkozz ezzel a csajjal.Küldd el a k.anyjába és többet ne keresd.Az ilyenek nem érdemlik meg,hogy barátjuk legyen.
2015. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nem is vagy alacsony!! Ez nem sokkülönbség!

Ha énérem tenné meg vki az nagyon jól esne!

2015. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!