Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kilopta a pénzem?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ilyet tenni?Kétszer is beszéltünk ma telefonon,de nem említette.Délelőtt dolgoztam,ő meg elment kocsikázni és beletankolta a pénzt a kocsiba.Hogy lehet egy 30 éves férfinek ennyi esze?
2015. szept. 14. 20:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, hogy mire költötte,miért ezen lovagoltok?
2015. szept. 15. 04:56
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdjük ott a dolgot, hogy - ha már a párodról beszélünk -, akkor az miért nem elvétel? Miért lopás?
2015. szept. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Mindegy minek nevezzük, nem szólt róla és kivette az ÉN pénztárcámból!

Ennyi birkát!Tényleg nem érdemes kiírni ide semmit!

2015. szept. 15. 10:24
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát... ha neked egy kapcsolatban "ÉN pénztárcám" van és nem "MI pénztárcánk", akkor az tényleg lehet lopás.


Én kérek elnézést, hogy zavartalak.

2015. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Miért nektek 1 pénztárcátok van?
2015. szept. 15. 18:11
 16/18 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Feleslegesen magyarázkodsz,egyesek úgysem értik.

Kivette?

És?

Ez még nem lenne katasztrófa,de szóljon,hogy Drágám vettem ki pénzt benzinre.

Nem ennyi lett volna?

Szerintem ki se rakod a kérdést,ha ez történik,de a párod sumákol,ez a baj,bajod.

2015. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó,végre valakinek leesett!
2015. szept. 15. 19:11
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha nem volt oka kivenni, mondjuk tényleg azért amit írtam korábban, hogy mindig elkocsikázod az ő benzinét, és még nem is szólt, akkor azért ez így nagyon nem működik... Ha legalább utólag szól, mert akkora összeget vesz ki, amiről még tudja, hogy nem fog hiányozni a hónap végén vagy addigra úgyis visszaadja, akkor elég utólag szólni... ha meg nektek ez nagy összeg, akkor rá is kérdezni ELŐTTE. Ez így nagyon nem normális.


Azt meg megint nem értem, hogy miért kellene egy kapcsolatban "ti pénztárcátoknak" lennie... Egy idő után igen, ha már házasság van, de egy sima párkapcsolatban erre semmi szükség. Lehet úgy is közös kassza, hogy közben mégis van én pénzem te pénzed, mindenki bedob annyi pénzt a bevásárlós kasszába, hogy az együtt elég legyen a mindennapi dolgokra, a többi meg marad sajátnak. De az, hogy TELJESEN közös kassza házasság előtt? Nagyon naív lehet valaki...

2015. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!