Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az utóbbi kapcsolatban harmóni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utóbbi kapcsolatban harmónikus lett a kapcsolatunk, de van valami amit nem értek. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyok komoly kapcsolatban a párommal. Az ő életkora 20, az én életkorom 17,5.


Régebben nem volt ennyire jó a kapcsolatunk (ez alatt értem, hogy nem beszéltünk meg sok mindent, nem annyi helyre kísért el, nem beszéltúnk a jövőnkről), és sok volt a vita, veszekedés és nem ölelkeztünk annyira, nem volt szenvedélyes a csók, nem volt igazi szerelmes a szex sem, és elég gyér találkozásra alkalmas időnk volt.


VISZONT: kb 2 hónapja egyre sűrűbben kerül elő a közös jövő téma, egyre többet mesél a napjairól, meg tudjuk beszélni a problémáinkkat, (viszonylag) több programot tudunk együtt összehozni és hasonlók. Amikor megcsókol az szenvedélyes, érzékibbé vált és a jövő egyre jobban érdekli. Egyte többet dolgozik, sprórolni próbál, házakat nézeget.

*Múltkor megkérdeztem, hogy sok vagy kevés nekünk 3-4 év a komolyabb dolgokra, erre ő azt mondta (nem tudom viccből-e), hogy az kicsit sok és ő minél előbb meg akarja valósítani az álmainkat, egy nappal később megkérdeztem megint és azt mondta ilyet ő nem mondott és hogy a komoly dolgok majd jönnek (ez furcsa volt kicsit). Nagyon-nagyon néha halaszt a,találkozókon vagy nem tudom hol van.


Nos az a kérdésem, hogy ti erről az egészről mit gondoltok?

És egy mellékes kérdés, hogy miért váltott egy nap alatt (*-gal jelölve)?



2015. szept. 16. 19:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá, menjetek dolgozni, vegyetek fel hitelt, vállaljatok be két gyereket, lehet házat vásárolni. Berendezést a menyasszonytáncból megoldjátok, és van egy önálló életetek. (nehogy anyádnál ragadj)



(Bejön az első gyerek, öröm és boldogság, majd bejön a második gyerek is, juhéé, újabb 3 évig nem kell dolgozni. A lóvé csökken, mert a te jövedelmed minimális, a költségek, hitelek stb, ott vannak, a gyerek éjszaka ordít, apu ordít mert fáradt, te ordítasz a gyerekkel, mert kilátástalan az életed - mert nem akartál anyádnál ragadni)

2015. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

17 évesen nehogy férjhez menj azért mert nem akarsz a szüleid nyakán maradni!

El ne szard az életed, csak azért, hogy ne 35 évesen menj férjhez! Éld az életed, tanulj, dolgozz, és gyüjts információt a világról, hogy el tudd dönteni, hogy valakivel le élheted-e az életed!

Fiatal vagy!

Mondhatni még gyerek, de nem sértő szándékkal mondom!

F/60

2015. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bocsika de nm leszek olxan munt ti, hogy anyámékra ragadjak - ebbol latszik hogy a felfogasod mint egy gyereke. Nem ismersz minket, fogalmad sem lehet a mi sztorinkrol.

Megsugom kozepsuli utan 3 evet lehuztam egy idegen orszagban, ahol megismertem a kulturat, uj embereket, tokeletesre sajatitottam a nyelvet es teljesen mas emberkent mentem haza. Lehet hogy neked is jol jonne egy kis kulfoldi elet, hogy kinyiljon a szemed es lasd a vilag nem abbol all, hogy gyorsan ferj, kolyok, haz, nehogy anyamon ragadjak.

Tovabbtanulasra nem is gondoltal? Esetleg hogy utazagass, mielott megallapodsz? Haz hitellel a nyakadban nem fogsz messzire jutni, legfeljebb a Balatonra...amivel persze nincs semmi gond ;)

2015. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Na és akkor ki mondta, hogy

-nem akarok tovább tanulni

-felb¤szatom magam, csinálok gyereket korán

meg stb.

Engem ne magatokhoz hasonlítsatok!

Sz¤rok a mostani társadalomra! Nem érdekel, hogy manapság 36 évesen házasodnak/ 50 évesen jön a gyerek aztán idegroncs a szülő, mert még 80 évesen sincs unokája!!!?


Én legalább nem vagyok ilyen marha!

2015. szept. 20. 18:00
 15/15 anonim ***** válasza:
Na voltál ilyen marha?
2022. dec. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!