Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális gondolkodásmód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális gondolkodásmód egy felnőtt férfitől? :c

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt, komoly jövőt tervezünk együtt, külföldön. Én 24L ő 27F. Egyszerre fejezzük be az egyetemet, viszont nekem már van egy szakmám (turizmus vendéglátás) amivel egy tengerpart melletti szállodába felvettek dolgozni és jövő nyáron már ki is mehetnék. Mondtam a kedvesemnek, hogy ez egy nagyon jó lehetőség, ki tudnánk költözni és én keresnék annyit is, amíg ő nem talál munkát addig se szenvedjünk hiányt semmiben. Viszont ő rögtön rávágta, hogy nem. És akárhányszor szóba kerül azt mondja, hogy nem. Azért nem, mert hogy milyen alantas munka nekem, hogy egy szállodában kell leszednem az asztalkészletet, lecserélni a terítőt, evőeszközöket meg ebédeltetni a turistákat. Ez tényleg annyira szégyellni való munka lenne? Ráadásul egy 4 csillagos tengerpart melletti szállodában, jó keresettel? O.o Én igazán nem értem, hogy miért zárkózik el a témától és hallani sem akar róla... Túlreagálnám?

2015. szept. 17. 23:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
jah, sztem is akarmlyik munkaltatonal az a a nagyobb jo pont a CVben ha dolgozott legalabb valamit, es rossz pont ha csak eltartottak a szulei.
2015. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Azt megértem ha azért nem akarna meni mert egy ideig te tartanád el, de ez az alantas munka duma undorító. Erősen elgondolkodnék azon, hogy kell e olyan férfi az életembe, aki leszólja a munkámat. Valahol el kell kezdeni. Én kimennék. Ha kell akkor egyedül.
2015. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

" Ééééés megint totál eltértünk az eredeti témától amit kérdeztem. "


Eeeees qrvara nem tertunk el a tematol draga. A baratod valoszinuleg pont ugy gondolkodik errol mint en, te meg jatszod az ertetlent, hogy jaj hat miert nem akarja hogy en elmenjek tanyerhordonak, o meg munkanelkulinek, hiszen ez egy olyan remek lehetoseg.


Remek a fenet. Ez nem lehetoseg, ez egy nagy hulladek.

2015. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Ne drágázz le, nem ismersz és nem is leszünk olyan viszonyban. Az meg hogy kinek mi lehetőség az szubjektív dolog. Tengerpart, sok pénz, viszonylag kevés munka. Ha neked ez rossz lehetőség akkor nyilván nagyon válogatós vagy... Valaki örül, ha itthon talál munkát minimálbérért... én meg annak a négyszeresét keresném...
2015. szept. 19. 21:17
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

Jo vegzettseggel, nyelvtudassal Magyarorszagon megkeresed a minimalber negyszereset kezdokent, nem kell azert tanyermosogatonak menni.


Masreszt kulfoldon a magyar minimalber negyszerese az minden csak nem jo fizetes. Mennyi most a minimalber, 100e forint bruttoban? Annak a negyszerese valami 1300 euro, az minden csak nem jo, abbol kulfoldon csak nyomorogni lehet.

2015. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
hat en nem tudom ti hogy vagytok vele, de en szinten friss diplomaskent, nagyon szaladnek a tengerparta dolgozni, ha tenyleg csak tanyerokat kene pakolgatni 8oraban. minimalber is beleferne! marcsak nyaralas gyanant is..
2015. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Tökéletesen kijönnénk a négyszeres minibálbérből még ketten is, mint mondtam, de úgy tetszik átsiklottál felette. És nem a pénzről kérdeztem, nem is a bérezésről akartam vitát indítani. A páromat egyedül az zavarja, hogy a tányérpakolás alantas munka. A pénz itt NEM probléma, sőt még nyaralnánk is közben, ne kanyarodj az anyagiakra, mert azzal egyáltalán nem lenne gondunk... ( Nem is értem miért akadtál erre a témára. Gondolod, ha nem tudnánk kényelmesen ellenni belőle akkor menni akarnék? Hát nyilván nem...)
2015. szept. 20. 20:25
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

"A páromat egyedül az zavarja, hogy a tányérpakolás alantas munka."


Ha nem is alantas, de teljesen perspektiva nelkuli, plane a munkanelkuliseg.



"ha nem tudnánk kényelmesen ellenni belőle akkor menni akarnék"



A vilagon sehol sem lehet kenyelmesen ellenni tanyerpakolasert kapott munkaert. Ha ezt kepzeled akkor alomvilagban elsz.


Amugy meg nem ertem mi a kerdes, ha nem ez.

2015. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Oké utolsó. Rendben van.

Várom még mások válaszát is :)

2015. szept. 20. 23:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!