Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon szuk neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szuk neki Nem tudom berakni .2 evet var tam ra .

Figyelt kérdés
A baratnom 17 eves . Kicsit nagyon szűk neki . En 21 vagyok tegnap probaltam h hatha osszejon vele De egy ujjam is fajt neki ellazitottam csokolgattam hasatol lefele egesz odaig . Ellazult benedvesedett ittunk is elotte kicsit. Mit tehetnek?

2015. szept. 19. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy gyerek is ki tud ott jönni, arról nem lehet szó, hogy nem férsz bele. Fél. Míg egy pár hétig maradjatok az óvatos ujjazásnál. Ha jobban belejön majd ő akarja, félelme is múlik, akkor nem lesz akkora gond.
2015. szept. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fokozatosság elve!!! Ennyire tájékozatlan vagy 21 éves létedre?

Az nem úgy működik, hogy nedvesség és aztán dúr bele!


Minél többször csináljátok annál kevésbé lesz szűk és annál kevésbé fog neki fájni!

Csináljátok minden nap, vagy minden másnap, a lényeg, minél többször annál hamarabb lesz szexuális együttlét fájdalom nélkül.

2015. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez velem is így volt régebben, viszont ha most visszagondolok, akkor az volt a gond, hogy a srác túlságosan is a haveroknak akart megfelelni, úgy kezdett neki mindig a szexnek, mintha könyvből olvasná, a gondolataimat egyáltalán nem foglalta le ezzel. Előtte sokkal többet kellett volna beszélni erről, akár napokon keresztül is. Ez magával vonzotta azt is, hogy nem tudtam odaadó lenni az ágyban és kölcsönösen kényeztetni.
2015. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkoriban nekem 1 even at fajt a baratommal a szex, aztan kitagult es jo lett. Kitartas. Egyen magneziumot. Nagy adagban ugy ellazitja az izmot, hogy nagyon konnyen szettagul. A meleg is segit. Meg a sikositas.
2015. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Két év alatt már kitágíthatta volna magának. Most már próbáld meg te kitágítani a dugás előtt.

[link]

2015. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!