Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha normális, családos férfiként vágyok beszélgetni hasonló nővel, tabuk meg gátlások nélkül? Nem ismerkedni akarok, csak beszélgetni. Olyan nagy gond ez?

Figyelt kérdés
Feleségem féltékenysége minden női kapcsolatomat elüldözi, ok nélkül. Aki nem az meg megbízhatatlan. Marad az ismeretlenség leple alatti barátkozás.
2015. szept. 20. 14:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fiúként írom,hogyha közeli, baráti kapcsolatba kerülsz vonzalom alakul ki. Ha mindenképp nőkkel akarsz beszélgetni valami hiányzik a házasságodból. Nézz körül magadban elsőnek. A feleség féltékenykedése sem tesz jót nektek
2015. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Itt ne számíts értelmes válaszra a sok álszent szuper erkölcsű íróktól :D Szerintem simán belefér, mert nem magántulajdon az ember. De a válaszom nulla százalékos lesz és pl. én azért nem beszélgetek ilyen dolgokról a párommal mert nem érdeklik meg csak elítélne. Most majd jön a duma, hogy akkor váljak el a gyerekem hagyjam ott meg ilyenek...
2015. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad van 12-es. Azért privátba jött néhány nagyon korrekt vélemény, hozzászólás. Köszönöm mindenkinek.
2015. szept. 22. 19:18
 14/15 anonim ***** válasza:

Addig a pontig semmi gond egyébként, míg azt nem írod, hogy "tabuk meg gátlások nélkül". (Mint látod, másoknak is ez tűnt fel.) Ez mégis mit akar jelenteni?

Egy monogám kapcsolatban, sőt, bármilyen kapcsolatban VANNAK tabuk, amik részben "kimondatlanok", részben megbeszélhetők. A legtöbb esetben a főtabu a szexualitás.

2015. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
11/14-sel maximálisan egyetértek.Beszélgetés,vonzalom,kész a baj.Én szándékosan még el is kerülöm inkább az ilyen szituációkat,nem még hogy keresem.Pedig nagyon szeretek beszélgetni,férfival,nővel egyaránt.De tisztában vagyok azzal,hogy bármennyire is szeretem és tisztelem a párom,ha esélyt adok ilyen szituációkra,könnyen megégethetem magam.Kérdés hogy ki hogyan akar élni,úgy hogy ezt bevállalja,vagy nem.Persze lehetnek hölgy ismerőseid,de az hogy 4 szemközt beszélgess velük,az nem helyes.Szerintem is hiányzik valami a házasságodból,ha ilyen helyzeteket akarsz magadnak.Én is féltékeny lennék,ha a párom egy másik nővel beszélgetne mindenféle dolgokról,kivéve ha a másik nő 80 és a halál közt van,vagy több a füle mint a foga.. :-D
2015. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!