Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan utáltassam meg magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utáltassam meg magam a barátommal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tud az anyja elviselni, mert nincs pénzem a legújabb divat szerint öltözni, nem kényeskedem,nagyképűsködöm mint ők,nem bulizom,nem szórom a pénzt felesleges dolgokra, és valószínűleg nem ilyen lányt képzelt el a fia mellé.A lánytestvére ugyanez.

A barátom nagyon szeret, de én már nem tudom betenni a lábam nyugodtan abba a házba,egyszerűen nem megy.

Nem tudom ezt hogy közöljem vele, mert nem igazán merem, de az egész családját utálom, és lassan őt is ilyenné teszik.

Ti mit tennétek?

20/L



2015. szept. 21. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakits vele, nem kell a szinjatek.
2015. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele azért mégis :) Nem könnyű, de legyél őszinte vele, mondd el neki, hogy ez téged már nagyon zavar.
2015. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ez3rt néznek ki akkor mutass be nekik aztán csókolom!:D

A pasiddal meg egyszeruen kozold es kesz hogy a csaladja idiota.:D

Bar a vege az lesz hogy elhagyod...

2015. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, légy bátor! :) Ha neked lennék, bánnám hátralévő életemben, hogy legalább 1X nem pirítottam oda az anyjának meg tesójának!

Ne is menj hozzájuk, soha többé, meg mondod hogy nem. A barátod meg, ha szeret, megérti, és ennek ellenére veled marad, és más helyeken találkozgattok.

2015. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért annyit megér a dolog hogy beszéljen a szüleivel családjával, hogy Te ilyen vagy és viseljenek el így. Ha szeret tényleg akkor megteszi többször is hogy beszél velük, kiáll melletted. Én nem dobnék el egy jó kapcsolatot a környező emberek miatt. Lásd Rómeó és Júlia. Már ott is megvolt csak durvábban.
2015. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi ertelme az idiota jatszmazasnak, megutaltatni magad, jesszusom.. Biztos elmultal mar 14 eves?


Amugy meg nem muszaj a baratod csaladjaval foglalkozni, sot, oda sem kell menni, ha csak ezen mulik a kapcsolat. Megmondod szepen a baratodnak, hogy nem vagy erre a bagazsra kivancsi es kesz.


Ha meg szakitani akarsz, akkor legyen benned annyi gerinc, hogy eleallsz es elmondod, mi a helyzet.

2015. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megfelelő formában mond el a problémáidat a barátodnak.

Az az ő baja ha ezt nem érti meg!

Nem kell akkor tovább erőltetni ezt a kapcsolatot.

F40+

2015. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszolóknak!
2015. szept. 21. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!