Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom gyereket szeretne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom gyereket szeretne, folyton arro beszel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezzel nem is lenne gond, ha lennek legalabb 28. A gond az, hogy 21 vagyok, 22 leszek hamarosan. Hallani sem akarok gyerekrol ? Megbolondult ? 3 eve vagyunk egyutt. O 19, de mar gyerekrol beszel folyton. Mondtam neki, hogy ne is almodj rola, legalabbis amig nem leszek en 28 eves. De vitatkozunk orokke ezen mar hetek ota es a hiszti van, hogy o mar szeretne es ugy erzi, hogy jo lenne, mert az en anyum is 20 evesen szult engem es az o anyuja is. De regebb mas vilag volt.. Es nem erti meg. Azert, hogy legyen egy gyerek aztan 2-3 ev mulva szetmenjunk ? No way. Hogyan lehetne megertetni vele ? Vagy csak en vagyok ilyen lemaradt es hulye amiert nem akarok gyereket ? Jopar ''facebookismerosom'' van, akik ilyen 20-21 evesen szultek gyermeket es hazasodtak. Egy ev sem telt el es kapasbol 3at tudnek mondani, akik mar szet is mentek. Hol elunk ?!

2015. szept. 21. 15:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg, ez jó kérdés, hogy a barátnőd mivel járulna hozzá a közös élethez azon kívül, hogy lenne egy gyereked, akire nem vágysz.. Beköltözne a lakásodba, élne a fizetésedből, és ezt nevezi "adott körülménynek"? Van már legalább egy éves munkaviszonya, hogy kapjon is valami támogatást a gyerekhez? A barátnőd hozzáállása nagyon önző, mert rád akar kényszeríteni egy olyan döntést, aminek számodra még nem jött el az ideje. (Valójában számára sem..) Mondhatsz te akármit, nem érdekli a véleményed, azt kéri, érvekkel támaszd alá, miért nem akarod, pedig az ellen nem érvelni kell, hanem érezni a szükségét. Szerintem egész sor témáról megkérdezhetnéd a barátnődet, hogy miért nem akarja, mikor az érzelmein kívül semmi más érv nem szól a dolog ellen.. Azt kell mondjam, nagyon vigyázz. A barátnőd számára ez rögeszme, és tudod azt mondják, egy nő két dologért tenne meg bármit, az egyik, hogy legyen gyereke, a másik, hogy ne legyen. Nem érdeklik az ellenvetéseid, és szex közben is megpróbál manipulálni, és igazán nem korrekt dolog az ember olyan helyzetben megpróbálni befolyásolni, amikor tudja, hogy a párja nem gondolkozik hideg fejjel. A helyedben gumit nem adnék a kezébe, te vedd meg és húzd fel, nehogy elcsábuljon és beledöfjön néhány tűt, remélve, hogy "véletlen" teherbe fog esni, sőt, a használt gumikat is úgy tüntesd el, hogy később ne tudja "újrahasznosítani", és teherbe ejteni magát a belőled kinyert "mintával". Szóval legyél óvatos, mert a gyerek kérdésben nem úgy tűnik, hogy a barátnőd tiszteletben tartaná a döntésedet.
2015. szept. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Azért szerintem konkrét pszichopatának nem kell beállítani a csajt, mint az előttem lévő válaszban, habár a kérdezőt sem irigylem. Ha nem áll le, akkor hagyd ott végső esetben, de amíg vele vagy, ne kezeld úgy, mint egy elmebajost, aki használt gumiból próbálna spermát kihalászni.
2015. szept. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ezen most jot mosolyogtam, amit az utolso elotti irt. Azert tenyleg mem ennyi pszichopata, meg..:) es h "megnyugtassalak", mer latom h aterzed a helyzetem es meg ismeretlenul is aggodsz soha a budoss eletben nem elveztem ovszerbe egy lanynal sem. Anno minden lannyal hasznaltam persze gumit, de orokke ki vettem es lehuztam mielott mentem el. Ez a helyzet a baratnomnel is, csak annyiban valtozik vele a dolog h 10bol 2 szexnel gumi nelkul vagyok, de a vege a kikapommal ugyan az :)

De ezek utan jobb lesz nem a hasara elvezni , nehogy aztan temylet bekenje vagy valami. Igy h mondod.. Lehet benne valami..

2015. szept. 22. 01:31
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan élvezhetsz a hasára : ) . Vannak rémtörténetek arról, hogy az ujjra került spermától teherbe lehet esni, de ez vagy nem a valódi oka a terhességnek, vagy csodának számít kb. A hímivarsejteknek kell az a lendület, amit az ejakuláció ad, máskülönben nem jutnának el szinte sehová. Arról nem is beszélve, hogy a levegőre kerülve szinte rögtön elhalásnak is indulnak. Ujjazással, pláne saját magának ezt nagyon nehéz reprodukálni : )
2015. szept. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Vegulis igaz. De inkabb jobban oda figyelek. A "fraszt" ram hoztatok :D es jogosan!
2015. szept. 22. 03:48
 16/19 anonim ***** válasza:

"10bol 2 szexnel gumi nelkul vagyok"


Bakker akkor megérdemled a csajt is, meg ha gyereke lesz azt is. Nem vágom, hogy gumiban kihúzod (pedig az pont arra való, hogy ezt ne kelljen csinálnod, ezerszer biztonságosabb, mint a "majd kihúzom előtte"), de gumi nélkül is simán bedugod neki, miközben az előváladék vagy egy pillanatnyi hiba és már kész is a gyerek.


Te se vagy komplett.


Hol élünk?

Titeket elnézve valahol Közép-Afrikában.

2015. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Most ide jottel kotekedni ? Amirol nem tudsz arrol inkabb hallgas. Jo ?

Nem felorakat szexelek gumi nelkul. Es majd amikor megjarod, hogy 2-3x ki szakad, akkor majd te is mashogy fogsz gondolkodni.

Nem fel orakra kell gondolni, hanem fel percekre, max egy percekre.

2015. szept. 22. 14:51
 18/19 anonim ***** válasza:

"Most ide jottel kotekedni ? Amirol nem tudsz arrol inkabb hallgas. Jo ?

Nem felorakat szexelek gumi nelkul. Es majd amikor megjarod, hogy 2-3x ki szakad, akkor majd te is mashogy fogsz gondolkodni.

Nem fel orakra kell gondolni, hanem fel percekre, max egy percekre."


Nem, nem kötekedni jöttem, az első igen hosszú válaszomban ennek nyoma sem volt. Miről nem tudok? Homályosíts már fel!

Amit csinálsz, az ordas nagy hülyeség. Tök mindegy, mennyi ideig vagy benne gumi nélkül, ettől már fennáll a terhesség lehetősége. Ha valaki tényleg baromira nem akar gyereket, akkor szépen felhúzza a gumit és nem dugja a szerszámát anélkül a lukba. Ennyi. Ha még ennél is kevésbé akar gyereket, akkor a gumit kombinálja pl. hüvelyi spermaölővel (utána kell nézni, melyik gyártmány kompatibilis a gumival), szakadás esetén ez ad egy plusz védelmet.


10 éves tapasztalattal a hátam mögött szeretném jelezni, hogy ezalatt egyetlen egyszer, egyetlen gumi sem szakadt ki. Ettől még elhiszem, hogy nektek igen, de akkor valamit vagy rosszul csináltok, vagy tré minőséget vesztek, vagy nem tudom.


Bár az, hogy neked 2-3-szor kiszakadt, nem értem, milyen összefüggésben van azzal, hogy akkor már inkább fel sem húzod...

2015. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta? Remélem, nem húzott csőbe a kis rüfke :/
2017. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!