Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan en vagyok a bunko, szemet es nem torodom? Lassan elhiszem, velemeny?

Figyelt kérdés

Nem friss kapcsolat.vannak gyermekeim az elozo hazassagbol es van kozos is akivel itthon vagyok gyesen.

Jelenlegi bevetelunk a gyesem es a csp-om plusz a parom fizetese ami nem sokkal tobb mint a fele annak amit en kapok es meg ebbol is szor el bulikra stb en meg fizetem a lakast,rezsit es ket heti kajankat,iskolat,ovodat,a kicsikre ami kell stb o all kb 2 hetet a honapbol,de mivel keves penze marad sokszor nekem kell meg a honapban penzt vakarni.Szezonmunkak vannak juliustol novemberig.ezeket bevallaltam terhesen is vegigcsinaltam (a lanyunk oktober 31.i baba) es most is megyek,a nyari szezonbol alltam kajat,iskolaztatast,ovodaztatast,mivel o kijelentette h o nem szall bele az iskolaztatasi koltsegekbe,a szezon elejetol a vegeig majdnem minden nap mentem,hogy osszegyujtsem ra a penzt.most nemreg elindult a masik szezon,ezt is csinalnom kene,mert a nyakunkon a tel,kalyhat kellene vennunk ami plusz kiadas,tuzelo is kell.ezt meg lehetne oldani ebbol a penzbol,de minden nap az van h o nem bebicsosz es egyebek h o legyen itthon veluk delutan amig megyek.hozzateszem nem csinal itthon semmit,elmegy reggel dolgozni,delutan megjon eszik es fekszik az agyba tvzik.2 napja mar arra jovok haza hogy a gyerek,bocsanat a fogalmazasert tiszta hugy mert pelenkat se cserelt rajta,a ruhaja is vegig olyam volt.a nagyok nem furodtek,nem vacsoraztak ugy fekudtek le aludni.

tegnap mar ra kellett telefonalnom hol van(lehet en reagaltam tul?!) 4kor vegez,negyed5 korul szokott hazaerni,haromnegyed 5kor meg sehol se volt.mar koran sotetedik,sokat szamit az a fel ora is.erre hogy ratelefonaltam orditani kezdett velem,hogy mit kepzelek,o nem csinalhat semmit amihez kedve van,o nem bebicsosz,hazaesett 5kor elindultam utanam ordibalt h nem marad itt az en lelkemen szarad ha a nagyok egyedul maradnak itthon,o elmegy a kicsit meg viszi magaval.(nem ment sehova,itt maradt).

reggel azzal inditott h felebresztett hogy adjam oda a telefonom.mondom varj egy picit mindjart felkelek es odaadom.de hogy o nem tud varni megy wcre adjam mar oda,mondtam neki,hogy beviszem mindjart,egy perc csak eszhez terek.kiakadt,elkezdett kotoszkodni,hogy biztos,hogy titkolok valamit azert nem adom oda.(felkeltem,kihoztam a telefont neki,de annyi vagott hozzam h ha nem adtam oda mikor kellett mar ne adjam).

Meg veszekedett egy jo negyed orat a szezonmunkan pluszba velem,meg mert tegnap faradt voltam es nem sok mindent csinaltam itthon (ejjel fel1kor meg fent volt a kicsi,mert delutan hagyta aludni es este meg nem tudott) kiakadt hogy azert vagyok itthon,hogy megcsinaljam amit kell,mi az hogy nem csinaltam meg stb. (van hogy pl mosogatasra,felmosasra azt mondja hagyjam,foglalmozzak inkabb vele,majd megcsinalom masnap most meg meg o torkollt le erte mert kevesebbet csinaltam meg itthon mint szoktam).

Nem ertem,tenyleg en vagyok a hulye,a sarkany,a rossz?lassan mar tenyleg elhiszem,hogy rossz vagyok es bolond is :(

vagy ha nem akkor mi baja?

mindig megcsinalok neki is mindent,a kajat ele keszitem,az udvarba se csinal semmit.tenyleg csak dolgozni jar haza meg pihenni.

(amugy marhakkal foglalkozik tszbe,legeltet).


2015. szept. 22. 08:23
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
hat nem tudom utolso...vak voltam ugy latszik :/ egy kerdesem volna hozzad,mibol gondolod,hogy utanam jonne? talan megertene,hogy ez nem mukodhet igy,nem?! vagy nem tudom mar :( de igazad van,en voltam a hulye,en valasztottam,most meg meg hulyebb vagyok mert annyit hallottam,hogy rossz vagyok,hogy mar elhiszem lassan. ezert en nem pontozlak le,koszonom neked is es mindenki masnak is a valaszokat.
2015. szept. 22. 12:53
 22/29 anonim ***** válasza:

Itt is láthatjuk, hogy a bántalmazó kapcsolatok kulcseleme a manipuláció. A bántalmazó (itt érzelmi) aláássa az áldozat önbecsülését, aki lassan tényleg elhiszi, hogy ő a "bunkó, szemét, nemtörődöm". Egy kívülálló 3 mondatból rájön az igazságra, de amíg az áldozat nem ismeri fel a helyzetet, ez csak egyre rosszabb lesz.

Kérdező, remélem, lassan kinyílik a szemed! Ennél már egyedül is jobb, a gyerekeid is egyre nagyobbak, biztos menni fog, erősnek tűnsz! Sok sikert!

2015. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"sajnos megfordult mar a fejembe,hogy ez igy nem mehet es kulon kellene menni,de folyamatosan ha ezt ki merem mondani azt kapom,hogy tudja hogy lehet elvetetni egy anyatol a gyereket es vannak olyan kapcsolatai amivel az x kozul valamelyiket ram tudja bizonyitattni ha meg megsem sikerul akkor beszamithatatlannak nyilvannittat a lenyeg,hogy addig megy amig meg nem kapja a gyereket."


No, ez pont az a lépés, amit a büdös életben sem fog megtenni.

Miért? Mert ő "nem bébicsősz", azért.

Szerintem egyszerűen csak ezzel próbál sakkban tartani, ennyi az egész.

Nyugodtan válj el tőle, ha csak ez tart vissza.

2015. szept. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Azóta eltelt már egy hónap...

9.23.án hazakoltotott az anyjahoz.

eddig naponta bejárt.2x is.felénk jár ki a munkahelyére és bejött reggel és délután is.

Sok minden volt az elmúlt 1 hónapban.

azt állítja 2 barátom miatt hagyott el,akiket ő utal és szerinte én őket választottam helyette,mivel egyikük (50 éves nő,épp nálam volt mikor szeptember 23.án hazaért.a nő azért jött be,hogy megkérdezze kimegyek e diozni,mert akkor menjünk együtt,kocsival gyorsabb és többet lehet szedni)

a másik barátom már 11 éve ismerem.ő férfi.bármikor segített az apjával együtt nekem bármiben(favagas,gyerekekre is vigyáztak már,segítettek télen fát hozni,terhességem alatt kísért mikor bodzaztam,dioztam(ő is szedte) csak ne legyek egyedül,nehogy bajom,bajunk legyen stb stb)...ő hozzá ha hozzá mertem szólni az volt,hogy közöm van hozzá,pedig mióta ismerem egyikünk fejébe se fordult meg ilyesmi,az egyik legjobb barátnőmet jegyezte el...

nohat elvileg én ezt a két rossz embert választottam helyette így elhagyott minket.

Közben az alberletbol kitettek,mert a tulajnak szólni mertem az anyagi dolgokert (jogosan,nem írom le,igy is hosszú a történet)

kaptam ideiglenesen 1-2 hónapra házat,most azon erolkodom megvegyek egyet itt ahol élünk,2 szobás,vizet igaz be kell vezettetni mert nincs,de legalább saját lenne.az onkormanyzatunk vmennyi pénzzel segít a többit össze kell szednem,reménykedem benne,hogy sikerül.

Szval eddig bejart,tegnap viszont kimondtam a vegszot,nem sírok többet utána és nem várok tovább rá,erre megint ilyen üzeneteket kapok:


cssak te se bankodj azon hogy ilyen embereket valasztottal a gyerekeid apja helyett mert ok fontosakna de viszont ebbe a formabba ugy gondolom felesleges ma attmennemm haa nem dolgozom


amikor valasztas ele alitottalak akkor ha engem valasztasz akkor ott lennek most is na de mindegy


te valasztottad ezt az utat, te vadaltal el....


stb stb

2015. okt. 24. 08:02
 25/29 anonim ***** válasza:

A 8 éves húgom is kb ilyen szinten tud érzelmileg zsarolni, mint a fenti sms-ekben láthatjuk.

Még egy kicsit légy erős, szuper a terved a házzal! Az említett két személynek a kisujja is többet ér, mint a volt párod!!!

2015. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mi van veletek azóta? Remélem már kezdtek egyenesbe jönni.
2016. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos semmi nincs rendben. :(

most április 18án elvitte magához a gyereket és azóta nem láttam :'(

Nem hajlandó vissza adni.

Kértem segítséget de nem kapok mert amíg nincs végzés joga van hozzá hogy ezt megtegye :( csak nem értem akkor nekem miért mondják hogy nincs jogom elmenni értük es hazahozni :(

2016. máj. 2. 10:55
 28/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos semmi nincs rendben. :(

most április 18án elvitte magához a gyereket és azóta nem láttam :'(

Nem hajlandó vissza adni.

Kértem segítséget de nem kapok mert amíg nincs végzés joga van hozzá hogy ezt megtegye :( csak nem értem akkor nekem miért mondják hogy nincs jogom elmenni érte es hazahozni :(

2016. máj. 2. 10:56
 29/29 anonim ***** válasza:

Szia


Mi újság?

2016. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!