Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan en vagyok a bunko, szemet es nem torodom? Lassan elhiszem, velemeny?

Figyelt kérdés

Nem friss kapcsolat.vannak gyermekeim az elozo hazassagbol es van kozos is akivel itthon vagyok gyesen.

Jelenlegi bevetelunk a gyesem es a csp-om plusz a parom fizetese ami nem sokkal tobb mint a fele annak amit en kapok es meg ebbol is szor el bulikra stb en meg fizetem a lakast,rezsit es ket heti kajankat,iskolat,ovodat,a kicsikre ami kell stb o all kb 2 hetet a honapbol,de mivel keves penze marad sokszor nekem kell meg a honapban penzt vakarni.Szezonmunkak vannak juliustol novemberig.ezeket bevallaltam terhesen is vegigcsinaltam (a lanyunk oktober 31.i baba) es most is megyek,a nyari szezonbol alltam kajat,iskolaztatast,ovodaztatast,mivel o kijelentette h o nem szall bele az iskolaztatasi koltsegekbe,a szezon elejetol a vegeig majdnem minden nap mentem,hogy osszegyujtsem ra a penzt.most nemreg elindult a masik szezon,ezt is csinalnom kene,mert a nyakunkon a tel,kalyhat kellene vennunk ami plusz kiadas,tuzelo is kell.ezt meg lehetne oldani ebbol a penzbol,de minden nap az van h o nem bebicsosz es egyebek h o legyen itthon veluk delutan amig megyek.hozzateszem nem csinal itthon semmit,elmegy reggel dolgozni,delutan megjon eszik es fekszik az agyba tvzik.2 napja mar arra jovok haza hogy a gyerek,bocsanat a fogalmazasert tiszta hugy mert pelenkat se cserelt rajta,a ruhaja is vegig olyam volt.a nagyok nem furodtek,nem vacsoraztak ugy fekudtek le aludni.

tegnap mar ra kellett telefonalnom hol van(lehet en reagaltam tul?!) 4kor vegez,negyed5 korul szokott hazaerni,haromnegyed 5kor meg sehol se volt.mar koran sotetedik,sokat szamit az a fel ora is.erre hogy ratelefonaltam orditani kezdett velem,hogy mit kepzelek,o nem csinalhat semmit amihez kedve van,o nem bebicsosz,hazaesett 5kor elindultam utanam ordibalt h nem marad itt az en lelkemen szarad ha a nagyok egyedul maradnak itthon,o elmegy a kicsit meg viszi magaval.(nem ment sehova,itt maradt).

reggel azzal inditott h felebresztett hogy adjam oda a telefonom.mondom varj egy picit mindjart felkelek es odaadom.de hogy o nem tud varni megy wcre adjam mar oda,mondtam neki,hogy beviszem mindjart,egy perc csak eszhez terek.kiakadt,elkezdett kotoszkodni,hogy biztos,hogy titkolok valamit azert nem adom oda.(felkeltem,kihoztam a telefont neki,de annyi vagott hozzam h ha nem adtam oda mikor kellett mar ne adjam).

Meg veszekedett egy jo negyed orat a szezonmunkan pluszba velem,meg mert tegnap faradt voltam es nem sok mindent csinaltam itthon (ejjel fel1kor meg fent volt a kicsi,mert delutan hagyta aludni es este meg nem tudott) kiakadt hogy azert vagyok itthon,hogy megcsinaljam amit kell,mi az hogy nem csinaltam meg stb. (van hogy pl mosogatasra,felmosasra azt mondja hagyjam,foglalmozzak inkabb vele,majd megcsinalom masnap most meg meg o torkollt le erte mert kevesebbet csinaltam meg itthon mint szoktam).

Nem ertem,tenyleg en vagyok a hulye,a sarkany,a rossz?lassan mar tenyleg elhiszem,hogy rossz vagyok es bolond is :(

vagy ha nem akkor mi baja?

mindig megcsinalok neki is mindent,a kajat ele keszitem,az udvarba se csinal semmit.tenyleg csak dolgozni jar haza meg pihenni.

(amugy marhakkal foglalkozik tszbe,legeltet).


2015. szept. 22. 08:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Hazudik es manipulal, hogy maga mellett tartson, nehogy elhidd neki, hogy el tudja venni toled a gyerekeket!! Nincs az a maffiozo haver, aki ezt el tudja neki intezni.


Azonnal hagyd ott, nagy tehertol szabadulsz meg. Azt szeretned, hogy a lanyod is ilyen mintat hozzon a szuloi haztol, es ilyen semmirekello onzo f-szkalap mellett kossenek ki?? A fiad igy banjon a jovendolbeli felesegevel?? Ha a valaszod nem, akkor azonnal menekulj.


Nem fog belekotni a csaladgondozo a koltozesbe, minden erv, amit felhoztal a koltozes es a ferjed elhagyasa ellen csak kamu, amivel beetetett. Nyisd ki a szemed es lepj!! Ha nem is magad miatt, a gyerekek erdekeben.

2015. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Üres fenyegetőzés hogy elveteti a gyerekeidet. Azért csinálja, mert baromi könnyű dolga van: van egy cselédje, aki ingyen dolgozik neki. Kötözni való bolond vagy, ha ezt akár egy napnál is tovább tűröd.
2015. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
pluszba melle az anyja is engem utal es a fia melle all ha el akarna vinni a kicsit,oda is koltozhetne vele,az anyja szivesen ellatja,mar van ott agya,ruhak,cumisuveg minden ami kell egy gyerek nevelesehez.minden honapban elviszik egy hetre,engem mar meg se kerdeznek csak egyszeruen bejelentik hogy ekkor jovok erte meg se szolalhatok mert akkor az van hogy el akarom tiltani a nagyszuleitol nem engedem hogy vele legyenek stb. :/volt mar hogy szoltam erte es ilyeneket kaptam valaszul. nem akarom en eltiltani de nem sok egy het egy alig tobb mint egy eves gyereknel?vagy csak en vagyok ilyen futobolond,hogy sokallom :/
2015. szept. 22. 10:21
 14/29 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam.most lesz 2...mar osszefolynak a napok is meg minden.allandoan ideges vagyok.hajnalban futas boltba,nagyokat inditom,kicsi mire kell a nagyja kesz legyen,kozbe vele is jatszom mellette delutan ahogy parom hazaer irany a szezonmunka azt is teljes idegbe mert minden nap veszekszik velem valamin,hazaesek meg furdes,vacsora,lecket atnez stb ejjel mire lefekszem hulla vagyok hajnalban.indul az egesz elolrol.nem az a bajom,hogy ezeket meg kell csinalnom ne ertsetek felre,csak legalabb ne mindig a "bantas",kotoszkodes lenne mindenert :(
2015. szept. 22. 10:25
 15/29 anonim ***** válasza:
Jobb, ha lelépsz, mielőtt tényleg elveszik tőled a gyerekedet.
2015. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Nem kell tobb erv amellett, hogy menekulj.


Nagyszuloi jogok, ugyan.. meg a birosag altal megallapitott is havi egy napra korlatozodik, nem pedig egy hetre. Ilyen anyuci mellett nem csoda, hogy a fia is ilyen. ILYEN EMBEREKNEK AKAROD KITENNI A GYEREKEID??? Tok fuggetlen attol, hogy rokon-nem rokon, elvaltok szepen, nalad lesznek a gyerekek (apukanak semmi eselye a leirtak alapjan, nagyszulonek meg plane), aztan meg elez szepen allapitva, milyen gyakorisaggal lathatjak. Ha szepen, kulturaltan nem megy, marad ez.


Figyelj, csak azzal tudnak igy banni, aki hagyja. LEPJ!!!

2015. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Igyekszem mielobb lépni,remélem hamar találok megfelelő megoldást,elsősorban lakást,mert tenyleg kikeszit a helyzet,mar napi szinten erezteti velem,hogy nem vagyok jo semmire sem es en vagyok mindenert a hibas.persze biztosan en is hisz 2 emberen mulik,de ez nekem igy nagyon sok :(
2015. szept. 22. 10:36
 18/29 anonim ***** válasza:

Ugyan mar, ha megszakadnal, se lenne eleg neki!


Onzo es szadista, elvezi, hogy bant, azert csinalja! Elvezi, ahogy kuncsorogsz neki, ahogy tojashejon lepkedsz korulotte, csak ettol erzi valakinek magat.


Majdnem elhitette veled, hogy te vagy a rossz.. Az ilyen tipus nem valtozik, hidd el a kovetkezo no, akit valaszt, szinten gyenge es manipulalhato aldozat tipus lesz. Ne hagyd, hogy a gyerekeid ebben nojenek fel!


Sok erot es kitartast, ill. sok sikert kivanok!!

2015. szept. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Hozzájuk fordulhatsz: [link]
2015. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
87%

Most biztos le fog mindenki pontozni, de hogy a kékeresbe kötöttél ki egy ilyen barom mellett, és még 1 gyereket is szültél neki?


Teljes mértékben a te hibád, a te választásod volt ez az "ember"... Tudod a saját hülyeségeink, döntéseink alakítják az életünket, eddig nem tűnt fel, hogy milyen?

Na mindegy, még mentheted, ha leléptek onnan, és egyedül próbálkozol. De utánad fog menni...

2015. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!