Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megerőszakoltak. Elmondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak. Elmondjam a barátomnak?

Figyelt kérdés
Először arra gondoltam,hogy nem kéne elmondani mert feleslegesen bántanám vagy undorodna tőlem..nem szeretném hogy máshogy bánjon velem vagy féljen hozzámérni,viszont szeretnék őszinte lenni...

2015. szept. 22. 15:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem is erőszak ért pár éve,én annyira undorodtam magamtól és az egésztől,hogy se rendőrségre,se kórházba látleletért nem mentem.Fogamzásgátlót szedek,ezért esemény utánira nem volt szükség.Nekem is volt barátom akkor,azóta már mással vagyok,de soha nem mondtam el se a kapcsolatunk alatt se utána az akkori barátomnak.

Nem mondom,hogy jó döntéseket hoztam,de azt sem,hogy megbántam,hogy nem szóltam senkinek.Nem tudom,hogy álljak a dologhoz,talán ma már lenne annyi bátorságom,hogy segítséget kérjek,de nem akarom ostorozni magam,így is elég szar.Bocsi,nem sok tanácsot tudok adni,csak gondoltam hátha jólesik némi sorstársi támogatás.

Ha te elég erősnek érzed magad,talán jó lenne elmondani a barátodnak, vagy valakinek akiben megbízol (anyukád,barátnő,tesó),esetleg bejelenteni a rendőrségen.

2015. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#21 Ami veled történt, és a Kérdezővel,az nem szégyen, ezt tudnotok kell!

Szégyelljék magukat azok az emberek,akik ilyet tesznek egy másik emberrel.

Nem akarlak bántani,de rosszul tetted,hogy magadban tartottad, mert egy ilyen trauma az ember egész életére rányomhatja a bélyegét, olyan lelki sérüléseket okoz, amik nagyon nehezen gyógyulnak.

Nem a te hibád volt, nincs mit szégyellni ezen!


Kérdező!

Bármennyi is kellemetlenek, szégyellnivalónak érzed,tessék elmenni a rendőrségre,hogy mással ne tehesse meg az a gyökér!

Tessék nyugodtan segítséget kérni családtól, a barátodtól,nem tudom hangsúlyozni eléggé, semmi szégyellni való nincs az egészben.

Fel a fejjel,vegyél erőt magadon,és menj el a rendőrségre, avasd be a szeretteid!:)

Ezt nem szabad egyedül feldolgozni, úgy sokkal nehezebb,hidd el.

2015. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

kérdező, nagyon fontos, hogy feljelentsd azt a szemetet!

lehet, hogy egyszerűbbnek tűnik nem szólni róla senkinek, de tedd meg a magad és a többi nő érdekében!

gondolj bele, ha nem jelenti fel senki ezeket a mocskokat, büntetlenül akárhányszor megtehetik ezt mással is..


látlelet, de ha azt nem, akkor is rendőrség. kérlek. a barátodnak pedig el kellene szerintem mondanod, ez nagyon nem kis dolog (akár labilis, akár nem)

2015. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el neki! Méghozzá azonnal. És a szüleidnek is mondd el. Legalább az édesanyádnak! Ha esetleg ő már nem él, akkor egy barátnőnek, vagy akárkinek, akiben megbízol! Nagyon kell most melléd valaki, aki támogat. Aki elkísér tablettáért, elkísér a rendőrségre feljelentést tenni, elkísér pszichológushoz, és végig támogat ezen a hercehurcán. Nem hiszem, hogy ugyanúgy fogsz tudni hancúrozni a barátoddal, mint eddig. Legalábbis nem azonnal. Sok erőt és bátorságod Neked!
2015. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mindenképp mond el, neki! Én tuti kibelezném azt, aki ilyet tenne a csajommal! Rohadt köcsög!
2015. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!