Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban két kézzel szórom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban két kézzel szórom a pénzt?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban olyan 100 ezret költöttem magamra, ruha, cipő, kozmetikum, smink. Amikor felvetettem, hogy fizu előtt még szeretnék egy pulcsit (3000Ft) meg egy szájfényt (4500Ft), megkaptam, hogy ez már pénzszórás.

Valóban az?


(Az összbevételünk 500 ezer)


2015. szept. 23. 22:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De attól is függ milyen időközönként költesz ennyit. Pl tökfelesleges addig ruhákat venni, amíg nem használódnak el. Ha jól sejtem évente többször költesz göncökre. Mi a bánatért? Ez pénzszórás... Szerintem a kozmetikumok is, de mindegy. Amíg a saját pénzedet szórod, addig a te dolgod. Csak nehogy véletlen elveszítsd a munkád és ne legyen félretett pénzed, mert szájfényből, és a sokadik cipőből nem élsz meg. Majd rágcsálod a sminkcuccokat kaja helyett.
2015. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sokaknak ebben az országban 50 vagy 70-en keres. Éljen meg belöle. Te meg a semmire többet költesz.
2015. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
:DDDD
2015. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!