Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne lepattintani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne lepattintani az exbarátnőt?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy fogyatékos cicája aki mozgás koordinációs zavarokkal küzd, vagyis nem tud egyenesen menni csak össze-vissza. A barátom még megígérte a lánynak a kapcsolatuk alatt, hogy ha szakítanak bármikor láthatja a cicát. (A barátom egyedül él albérletben.) A lány most, hogy szakítottak naponta megy fel a barátomhoz (1,5 , 2 órákra!!!!) csak a cica miatt és mindig visz neki valamit. (Játék, jutalomfalat, táp, alvóhely(!!!)). Jogos lenne az a kérésem, hogy tiltsa ki a lányt a házból, mert hogy engem zavar?
2015. szept. 25. 02:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
5%
Mekkora egy érzéketlen perszóna vagy, hallod... nálunk is ez volt a szitu, a volt barátommal volt egy közös cicánk, aki súlyos autoimmun beteg volt, gyógyíthatatlan. Amikor szakítottunk, nekem kellett elköltöznöm, de a cicát nem tudtam magammal vinni, pedig bármit megtettem volna ezért. Én is naponta mentem át, még hosszabb időre is,mint amit írtál. Még szerencse, hogy nálunk nem kavart be egy önző csaj se, nem tudom, mit csináltam volna, ha valami szuka miatt nem láthattam volna a kiscicámat, aki nekem mindennél fontosabb volt. Aztán szegény el is pusztult, hiába tettünk meg érte mindent. Szerintem te fel sem fogod, mit tud jelenteni egy kisállat az embernek. Mi úgy szerettük őt, mintha a gyerekünk lett volna, és úgy is kezeltük. Elveszíteni őt mindennél nagyobb fájdalom volt. Ha nekem is keresztbe tett volna valami kiscsaj, hogy ne lássam őt, tuti megtépem és egy életre elveszem a kedvét attól, hogy ilyet tegyen.
2015. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem felderíteni akar az biztos. Csak a cica miatt jár fel. Barátom még pártolja is. Szerintem ez nevetséges.
2015. szept. 25. 13:04
 13/22 A kérdező kommentje:

Próbáltam barátommal beszélni, hogy oldjuk meg valahogy de nagyon makacs.

Ha cicát passzoljuk a lányhoz:

"Nem jó, mert nem engedi a családja."

Ha a lányt állítjuk le:

"Ígéretet tettem neki."


Mint a középkorban komolyan...

2015. szept. 25. 13:06
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon ostoba, sekélyes és önző vagy kérdező. Sajnálom a barátod, hogy az előző barátnője után egy ilyen visszalépés jutott neki. Példát vehetnél a lányról, amiért ennyire törődik azzal a cicával. Bár te ezt sosem fogod megérteni, ahhoz némi intelligencia és értelem kéne, ami látszólag egy cseppet nem szorult beléd.
2015. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van egy olyan érzésem, hogy az ex a "cicát látogatok" címszó alatt valójában a gazdit akarja ismét csak magához édesgetni.
2015. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
15-ös, ha közös volt a cica, akkor a lányé is. Tehát ezen a tényen a szakítás sem változtat, és mivel a fiú nem akar megválni tőle, a lány kénytelen feljárni hozzá. + a kérdező írta, hogy tényleg csak a cicával foglalkozik, ha ott van. Miért kell mindig a legrosszabbat, hátsó szándékot feltételezni az emberekről? Nem csoda, hogy ott tart az emberiség, ahol. De az egy kis reményt ad, míg vannak ilyen tisztalelkű emberek, mint az a lány, hogy így törődik egy beteg kisállattal. Aki nem tudja megérteni, hogy létezik ilyen önzetlen szereted, azt csak sajnálni tudom.
2015. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy lelketlen a kérdező. Nem kötelessége elviselni az exbarátnő érzelmi kirohanásait, főleg nem abban a lakában, ahol a barátja lakik. Nézd, meg kell mondanom a srácnak, hogy sajnálod, de te nem tudsz mit kezdeni ezzel a helyzettel így, és ha nem történik változás, azt érzed, le kell lépned tőle, mint barátnő.
2015. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A kérdező és még néhányan írták,hogy a csaj biztos nem akar semmit már expasijától csak a macska érdekli.Nem lehet tudni,hogy volt barátnő fejébe mi játszódik így azt sem lehet kizárni,hogy hátsószándékai lennének szóval nem árt résen lenni kérdezőnek.Egyébként meg főképp nem azokkal van gond akik ilyet feltételeznének mert hogy "miattuk ilyen a világ" hanem pont fordítva.Pl gyakori soldal is dugig van olyan kérdésekkel,hogy "miért van manapság annyi válás,megcsalás stb"
2015. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Azért lehetnek még báránybőrbe bújt farkasok :)
2015. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező majd írd meg mi lett a sztori vége,hogy sikerült megoldani.
2015. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!