Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg barátnőmnek hogy meghízott egy picit?

Figyelt kérdés
Feneke főleg , kezdi elhagyni magát nagyon szeretem pedig jobban teccene ha -7kg-val , sajnos nagyon érzékeny és nem tudom hogy elmondani neki finoman se , ötletek ?
2015. szept. 28. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
felszedtél egy pár kilót. menjünk el együtt edzeni/főzzünk egészségesebben.
2015. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"teccene" Hányas voltál te helyesírásból???


Figyelj, mondd meg neki őszintén, hogy te hogy látod a dolgot, és hogy segítesz neki abban, hogy lefogyjon. Ezen nem kéne megsértődnie, hisz ő hízott, nem te, te csak felhívod rá a figyelmét.


Mondd meg neki azt is, hogy az elhízás a későbbiekben egészségügyi problémákhoz vezet, és pl. te inkább szívesebben töltenél vele egy wellness-hétvégét egészségesen, mint betegen egy kórházban.


Lehet, hogy a női hiúságának fog egy picit fájni, de ha nem önző egoista, akkor be fogja látni, hogy neked van igazad.

2015. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egészségügyi okokra nem foghatod, hiszen a kérdésből úgy tűnik, ez még nem olyan mértékű elhízás, ami veszélyeztetné az egészségét, így nyugodtan mondhatja, hogy jó, majd odafigyel, hogy annyit ne hízzon.

(Az itt divatos közhiedelemmel ellentétben, senki nem fog néhány éve belül szívrohamban meghalni, csak mert kicsit nagyobb a feneke).


A közös edzés jó ötlet, csak az vele a bibi, hogy a legtöbb nőnél nem válik be, csak diétával egybekötve. Én volt, hogy napi három órát edzettem és híztam (nemcsak izomra, zsírra is), mert folyamatosan éhes voltam és annyit ettem.


Sajnos itt az őszinteség a legcélravezetőbb, még ha meg is sértődik rajta, hogy megmondod, hogy úgy látod, felszedett pár kilót és ha megkérdezi, hogy zavar-e, megmondod, hogy te így is ugyanúgy szereted, bár tényleg előnyös lenne neki, ha néhány kilót visszafogyna.

2015. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na ez olyan szitu, amit sose értettem. Te csak ki akarsz tolni magaddal vagy nem tudom... :D Mégis mi a fenének akarod neki elmondani? Hidd el, észrevette ő is, hogy felszedett pár kilót, teljesen értelmetlen rámutatnod. Azon túl, hogy megbántod, mit érsz el vele? Nem fog hamarabb lefogyni úgy se.

Inkább csendben a háttérből szervezz aktívabb programokat kettőtöknek, csinálj egészségesebb kajákat és változtass magadon valamit te is pozitív irányba - mondjuk a helyesírásoddal kezdhetnéd.

2015. szept. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az sem rossz megoldás, ha felveted neki, hogy éljetek kicsit egészségesebben, mert látod, hogy sokan hogy elhagyják magukat és milyen kevés az energiájuk már a harmincas éveikre, nem akarod, hogy ti is így járjatok és át lehet térni egészségesebb kajákra, sportosabb életvitelre.


A diétával az a rossz, hogy nehéz betartani, amikor látjuk, hogy a másik eszi a nagy krémes sütiket, meg hasonlókat.

A jó alakhoz pedig, ha nem akarjuk, hogy ideiglenes legyen, életmódváltás kell.

2015. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!