Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit választanád?

Figyelt kérdés

1: Aranyos. Félénk. Nem szeret sportolni. Okos. Figyelmes. Türelmes. Nem tud barkácsolni. És még szűz.


2: Nagy dumás. Vagány. Laza. Nem szűz. Magasabb mint az 1.,



F17


2010. márc. 15. 01:36
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Ez már csak így van, a legtöbb csajnak a 2-es kell mert menő és a rosszfiúkra buknak.


De nyugi, te sokkal többet érsz mint a 2-es. Én sokkal jobban megbecsülöm a hozzád hasonló srácokat. :)

És egy ilyen típusú srác is lehet nagyon szexi.

Szeretem az okos pasikat, lenyűgöznek. Nem mintha én buta lennék, csak érted :)

Szóval örülj, hogy te ilyen vagy. A 2-es semmit sem tud felmutatni azon túl, hogy menőnek látszik.


Bánhatja a csaj, hogy rosszul döntött de szerintem nála úgyis jobbat érdemelnél. :)

2010. márc. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Köszi.

Mondták, hogy jobbat érdemlek!

2010. márc. 15. 01:49
 23/38 A kérdező kommentje:

Osztálytársak stb.

De ha engem ő érdekel?

Egy hónapig nem beszéltem vele, aztán azóta megint...

Sose tudja mit akar...

2010. márc. 15. 01:51
 24/38 anonim ***** válasza:
94%

már csak azért is a 2,mert nem olyan önbizalom hiányos szerencsétlen, hogy ilyen kérdésekkel próbálja meg helyreállítani az önbizalmát.


Ja, amúgy persze téged, szegénykém, csak az a fránya sors.


Ilyen kérdések helyett inkább próbáld meg kitalálni, hogyan közeledhetnél a kislányhoz.

2010. márc. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

hiába ér többet szegény srác, nem őt fogják választani, mindig lesz egy "rosszfiú", és ő meg marad a "legyünk barátok" zónában.


lehetsz aranyos, de félénk tényleg ne legyél, dobd ki az ablakod a gátlásaidat, bazz legyél férfi :D

2010. márc. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Utolsó! Igazad van!

A többieknek köszönöm. Jóéjt!

2010. márc. 15. 01:53
 27/38 A kérdező kommentje:
( utolsó elöttinek írtam )
2010. márc. 15. 01:53
 28/38 anonim ***** válasza:
egyszerre a kettőt
2010. márc. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

énis a 2.at választanám.

a félénk pasik vhogy veszítenek a férfiasságukból. a nem szeret sportolni meg...de miért??? csak nem annyira tutyi-mutyi? na ezmeg a másik ami levesz egy férfi férfiasságából.

nemtud barkácsolni...ezmeg a 3.

és a végén mitkapunk? egy szerencsétlen, nehezen férfinak nevezhető vkit...

2010. márc. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
44%

Nem szeret sportolni, nem tud barkácsolni....tehát b...zi?

Bocs, nekem ez ugrott be elsőre erről :P xD

Mondjuk a másodikról meg az, h vmi tuskó lehet, de mind1 :DD


Sztem ne görcsölj ezen, legyél az , aki vagy, és ezt fogadd el.Sztem egy csajnak inkább kell vki, aki önmagát adja, és ki van békülve saját magával, mint aki más akar lenni, mint aki valójában...

2010. márc. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!