Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit választanád?

Figyelt kérdés

1: Aranyos. Félénk. Nem szeret sportolni. Okos. Figyelmes. Türelmes. Nem tud barkácsolni. És még szűz.


2: Nagy dumás. Vagány. Laza. Nem szűz. Magasabb mint az 1.,



F17


2010. márc. 15. 01:36
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Félénk vagy. Nem mered vállalni az érzéseid, a gondolataid. Ő emiatt nem fog megbízni benned, ergo nem szeretne téged. Ezzel szemben a másik gyerekkel a csaj jól fogja érezni magát, mert sosem lesz erőltetett a helyzet.


Nagy a gyanúm, hogy a figyelmest úgy érted, hogy kinyalnád a seggét pusztán azért, hogy ő elfogadjon téged és emiatt hasznosnak érezd magad. Az önbizalom hiányos emberekre jellemző ez. Pedig ennek belülről kell jönnie.


Nyilván az is előny ha valaki nem szűz és így a csajnak könnyebb dolga lesz mellette, mert jobban, fesztelenebbül tud vele szexelni.


Ahelyett, hogy ezen a helyzeten keseregnél, változtatni kellene rajta. Mert lehet. Nem egy embernek sikerült már.

2010. márc. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
simán választanám az elsőt ha jól néz ki,a lányok ált. azt szeretik ha a pasijuk aranyos velük ,figyelmes meg minden.de a másodikat is választanám ha másokkal nem is annyira de velem aranyos lenne és persze értelmes ,mert azt nagyon nem birom ha olyan hülye mint a föld,ja meg ha bunko.
2010. márc. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
50%
a szüzet. a masiknak ki tudja, h milyen nemi betegsége van. :S
2010. márc. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Azt választom amelyiknek nagyobb és keményebb a fütyköse.
2010. márc. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

2-at válsztanám, azt is csak egy alkalomra. Szűzekkel én már nem kezdenék.

24 l

2010. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Mindigis az első típushoz hasonló barátaim voltak, ennek ellenére szinte mindig így is elég "csúnya" vége lett rám nézve (mindig én szívtam meg)... A legutóbbi ilyen után teljesen kifordultam magamból, megváltoztam, volt kettő a második típusból, persze rögtön meg akartak dönteni stb... Egyikükkel sem történt semmi különös, viszont arra nagyon jó volt ez a kb fél év, hogy rájöttem, hogy nekem az ilyenekre nagyon nincs szükségem... Úgyhogy, miután mindkét oldalba "belekóstoltam" már, biztosan állíthatom, hogy nekem az első. Fel a fejjel, ha van egy kis esze a lánynak, ő is rá fog jönni, hogy mennyivel többet érsz te, mint az a bunkó. Ha meg nem, akkor csak én is azt mondom, hogy nála jobbat érdemelsz. 21L
2010. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
2
2010. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Balra tőled a hátullévőt.
2010. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!