Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, beleszerettem a pasim legjobb barátjába! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 nappal ezelőtt elmentünk együtt bulizni, a párom otthon volt. Eddig soha nem is gondoltam rá, hogy bármi is lehetne köztünk. Igaz, mindig szimpatikus volt, meg szerettem a társaságát, de úgy nem gondoltam rá. Aztán itt volt ez a péntek este. Ittunk, jóléreztük magunkat, és végülis elmondta, hogy már régóta tetszek neki. Csókolóztunk, és azóta nem tudok senki másra gondolni, és ő sem. Nem tudom, mit tegyek. Írjatok!
2010. márc. 15. 10:48
1 2
 11/11 anonim válasza:

Kedves előttem válaszolók... A szerelem nem szándékos. Előfordul hogy az éppen tökéletesnek vélt partnert a párunk környezetében találjuk meg, és nem a párunkban.


Elhihetitek, a hölgynek sem egyszerű a helyzet.


A tanácsom meg az hogy tedd azt amit te látsz a legjobbnak.

2023. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!