Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja minden lány azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja minden lány azt hogy nem pénz alapján döntenek?

Figyelt kérdés
Engem már nagyon idegesít a dolog.Előadja magát minden lány h nála nem a pénz számít egy kapcsolatban.Mégis a gazdag pasiknak soha nem mondanak nemet.Sőt sok lány már csak azért szóba sem áll srácokkal mert nincs kocsija netán lakása.Miért nem valljátok már be h igenis a pénz alapján választotok????
2010. márc. 15. 14:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok pénzéhes r....c, de azért igenis szeretem, ha egy srácnak van munkája és autója, lakása..mert igenis állja meg a helyét a világban... én is dolgozom és megszereztem magamnak az autót, a lakást stb.. és nem anyuciééék jóvoltából! Tényleg szeretem, ha egy srácnak meg van ami kell, de ha nincs meg és látom rajta, h igyekszik és megszerzi amit akar az már plussz pont. És egyebként fel szeretnélek világosítani, h hiába sopánkodsz, vannak nők akik azt akarják, h eltartsd..nem szép dolog, de ha neked ilyen nők tetszenek, akkor dolgozz kisfiam!!! Pénzt nem osztogatnak minden sarkon ingyen! Vagy nyerj a lottón! Vagy keress egy olyan csajt, akinek nem számít a pénz....Szóljatok le mindennek! Nem érdekel! Nekem számít az, h a párom autójában legyen üzemanyag és ne kelljen minden 7végén magam ücsörögni a szobámba, mert nem tud el vinni sehova!Ez van. Ha meg diák vagy, akkor meg tanulj sokat, h később ne legyenek ilyen problémáid.. vagy keress vki-t aki hajlandó veled otthon ücsörögni éveket és örülni egymásnak a nagy semmit tevésben! :) ilyen az élet kicsi szivem, rajtad áll, hogyan cselekszel :) ennyih..
2010. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

kedves 14:47-es én ezt értem csak a kutyát nem érdekli, mert az emberekben(nem csak a nőkben!) az olyanokról akik ennyi idősen még a szüleiket boldogítják, ez az általános vélemény, ami nem véletlenül alakult így ki.


kérdező: valószínűleg azért mert nem a pénzre megyünk. mi is mondhatjuk hogy minden pasi bunkó f@sz, aki csak szexre utazik, ismerd már be hogy te is az vagy... eléggé korlátolt a gondolkodásod. és valóban az lehet a gond hogy nagyok az elvárásaid, kőműves létedre ne vágyj zimánylindákra.

2010. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Na igen eljutottunk oda amit én eddig iss sejtettem.

Jó persze értem én h a léhűtő kocsmában ülő netán drogos csórók nem kellenek senkinek.Ez jogos.De ha van valaki aki becsülettel dolgozik el is tudja magát tartani akkor az miért számít csórónak.Mert ezek szerint annak számít.És magint a végletekről beszélünk.Én sem vagyok otthonülős típus én si szeretek menni sokfelé.De ezért arra nincs pénzem h mindennap luxuskodjunk meg hetente járjunk wellnessbe.És a ami lányoknak ez kell.Én azt vettem észre h a nők szemében nincs középút.Ha valakinek nincsenek milliói az csórónak számít.

És a legdúrvább az h azok a nők akiknek szintén nincsenek földi javai ezt mégis elvárják egy férfitől.Ezek a nők nm szégyellik magukat?Nem érzik kitartottnak magukat?????

2010. márc. 15. 15:10
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem...nem szégyellik.. :) ha neked nem kell ilyen nő akkor ne legyél ilyennel! ennyi... sokféle nő van..és sokféle pasi is.. és nemcsak a nők mennek a pénzre! Nézd meg gyönyörűm, h a 45 éves pénzes nőcinek, miért van 23 éves topmodell pasija! Úgyhogy ne, hogy már a nőket szóljad le megint! Neked az se jó, h ha valaki be vallja, h igenis kell a pénz, meg az se jó, ha a nő azt mondja, h a pénz nem lényeg! akkor mit akarsz? Ennyire haragszol a nőkre? Ilyen rosszak a tapasztalataid? Én nem vagyok pénzéhes! És fontos, h valakinek azért esze is legyen. Tudod mit! Én nem a pénzt nézem, hanem az iskolááááát!!! :D
2010. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, a hozzászólásaid alapján azt gondolom nem fogsz hinni nekem.

De, mondtam már nem-et pénzes pasinak, és msot fülig bele vagyok esve egy nempénzesbe =) Lehet, hogy nem tud minden héten wellnesezni vinni, de szeret! Rossz helyen nézel körül, ha azt gondolod, hogy nem ez kell a legtöbb nőnek. Máskérdés, hogy a pasik 99%a pedig kizárólag a szexre hajt, és gátlástalanul törik össze a nők szivét. Ez is általánosítás, ezzel te egyet értesz? Ugyehogynem.

Amúgy, le lehet érte szavazni, de én nem a pénze miatt nem lennék eggyütt mondjuk egy jomunkásember kőmüvessegéddel, hanem nem nem érzem úgy, hogy tanult,intelligens emberként lenne közös témánk. Nem akarok megbántani senkit, ez igy elég nyersen hangzik, de értitek a lényeget, na. Annyiban igazad van, hogy bizonyos életkoron felül a 0 egzisztencia azért némi életképtelenségre utal.

2010. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van.Bizonyos életkor felett.De a mai lányok már elvárják azt h 25évesen lakásod kocsid legyen.Ami azért valljuk be h gazdag szülők nélkül eléggé nehéz dolog.Viszont azt nem értem h ha már az életképtelenségről beszélünk h mivel életképesebb egy olyan srác aki egy villanykörtét nem tud kicserélni(ez valós sztori)egy olyantól aki dolgozik ésfenntartja magát úgy h nem nyomorogva hanem normális életszínvonalon.És sok dologhoz ért sok mindent megtud csinálni.Viszont aki a villanykörtét sem cseréli ki annak van sportkocsija lakása milliói.Persze nem ő szerezte meg hanem apuci de valahogy mégis ő számít életképesebb fréfinek.Na most akkor hogy is van ez a ki az életképes dolog????????
2010. márc. 15. 15:44
 17/30 anonim ***** válasza:
15:02-es vagyok, te kérdeztél mi válaszoltunk, de feltűnt hogy nem hallod meg a válaszokat, csak hajtod a magadét? és igen bebizonyítottad hogy pont olyan vagy amilyennek írtalak, korlátolt, sőt együgyű is mert nem éred fel ésszel amit beszélünk, ebben az esetben főjj meg a saját levedben és morfondírozz azon hogy mekkora szarok a nők. szerintem senki nem vágyik minden héten wellnessbe, szánalmasak ezek az indokok amiket használsz és amikkel lerendezed a nőket. nőjj fel.
2010. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
ja és arra még nem gondoltál hogy egyszerűen csak nem vagy szép pasi akiért odavannak a nők?
2010. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de te vagy a anív ha azt hiszed h ez nem így van.

Elmondom h mik egy magát kis igényűnek tartó lány igényei.Mondom kis igényű és ő ezt hangsúlyozza is.Bár igen a barátnőihez és a többi lányhoz mérten neki tényleg kicsik az igényei.

Ő már megelégszik 1 20éves kocsival is neki csak azért fontos h télen ne kelljen a buszra várnia a hidegben(jelzem a családjában sincs autó tehát ha nincs pasi ugyanúgy buszoznia kell)

Heti 1 mosz heti 1mekivagy étterem meg 7végén buli.

Na ez forintosítva olyan havi 60-80ezer Ft amit rá kell költeni.

És ő egy kis igényű lány!!!!!!!!!!!!!!!!!

a barátnőinek 5évnél nem öregebb kocsi havi több100ezres fizetés wellness drága éttermek drága ajándékok(parfümök éxerek)Ja és nm plázacicákról beszélek hanem teljesen hétköznapi átlagos szépségű lányokról.

2010. márc. 15. 15:55
 20/30 anonim ***** válasza:
legyéééé b..i!! tökéletes nő nincs!! fogd már fel!! mit akarsz magadnak?
2010. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!