Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja minden lány azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja minden lány azt hogy nem pénz alapján döntenek?

Figyelt kérdés
Engem már nagyon idegesít a dolog.Előadja magát minden lány h nála nem a pénz számít egy kapcsolatban.Mégis a gazdag pasiknak soha nem mondanak nemet.Sőt sok lány már csak azért szóba sem áll srácokkal mert nincs kocsija netán lakása.Miért nem valljátok már be h igenis a pénz alapján választotok????
2010. márc. 15. 14:31
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Én nem sok mindent akarok.Csak egy olyan lányt akinek én kellek..mármint az én személyem aki azért van velem mert:Netán tetszek neki,netán megfogt a személyiségem a belső tulajdonságaim.Amikről a nők általánosságban beszélnek.

de sajnos egyre jobban jövök rá h ez a belső tulajdonság meg a többi női duma csak porhintés.És sokkal jobban meg lhet őket fogni egy drága kocsival vagy egy vastag bankszámlával mint holmi belső tulajdonságokkal.

Tényleg vannak még olyan nők akik az embert nézik és nem a pénzt??????????????????????????

2010. márc. 15. 16:12
 22/30 anonim ***** válasza:
Érdekes, én még nem találkoztam olyan lánnyal, akinek ilyen "igényei" lettek volna... 21/F
2010. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Helló! Nos én nő vagyok, sok barátnőm van, van gazdagabb is, szegényebb is, gyerekkorom óta ismerem ezeket a lányokat, ismerem a párjaikat, és soha egyetlen egy férfit sem utasítottak el azért, mert nem volt tehetős és ilyen igényű emberekkel sem találkoztam soha! Se férfivel, se nővel. Még olyannal sem, akinek a párjának van autója és elvárta volna, hogy bárhová elvigye. Nálunk például nekem van autóm, így én voltam általában a sofőr és soha egy pillanatig sem jutott eszembe, hogy szemrehányást kellene tennem a páromnak, amiért nincsen autója és ő sem várta el soha, hogy én bárhová elvigyem, mert ő nem akar gyalogolni. Szóval szerintem te keresgélsz rossz helyen.
2010. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Lehet h énkeresgélek rossz helyen...de inkább valószínűbb az amit én állítok.az meg h te nem találkoztál még ilyenekkel...csak gratulálni tudok.Énszemély szerint olyan lányt is ismerek aki kiverte a balhét mertnem olyan 10ezres mobilt kapott amilyet szeretett volna.Mármint amit kapott az is 100ezres volt csak nem olyan ami neki kellett volna.Meg biztos az is csk az én hülyeségem h amikor hllgatom a lányokat gymásközt és beszélgetnek a pasikról egyik sem mondja azt h jajj de kedves vagy jaddde aranyos vagy olyan jó volt vele meg h szeretek vele lenni hozzábújni átölelni.De ilyeneket hallok h:Jajj hasított bőrülések vannak a kocsiján.20ezres parfümöt kaptam tőle,80ezres hotelbe voltunk,rákot vacsoráztunk a Gellértbe,.Meg ezt is a lányok szájából hallottam h ők egy randin számolják h mennyi pénzt költ rájuk a pasi.Én eddig olyan nem is tudom de belsőségesnek gondoltm egy randit h a lány eljön velem mert valami megfogta bennem vagy netán jól érzi magát és bejön neki h velem lehet....de ezek szerint egy randi is csak felmérés...mármint számolgatja h mennyi amit ráköltök ebből kikövetkezteti h a későbbiekben mire számíthat és ez alapján eldönti h velem lesz-e.
2010. márc. 15. 16:29
 25/30 A kérdező kommentje:

De lehet h csak én vagyok olyan naív aki hisz még aszerelemben és a szerelem erejáben ami mindent le tud győzni.

De kezdek rájönni hogy itt a pénznek van ereje és ha van pénz akkor van"szerelem"ha meg nincs pénz akkor csak nézek ki a fejemből.Még 1x mondom nem tartom magam csórónak sok embertől jobban is keresek.De mivel nincs kocsi nincs lakás....így nem én vagyok a sokat emlegetett álompasi. :-((((((

Azok inkább a bunkó netán csúnya ragyás kopaszok.....de neki van pénzük.

2010. márc. 15. 16:32
 26/30 anonim ***** válasza:
Szerintem paranoiás vagy már ne is haragudj. Biztos vannak olyan nők, akik valóban így beszélgetnek, de könyörgöm én is huszonéves vagy, tényleg sok lány vesz körül, sok helyen járok és nekem minden barátnőm azt meséli, hogy milyen jó átölelni, nagyon szereti, tisztelettudó, nem csak a szexre megy. Soha egy sem említett olyat, amit te mondtál. Ezt hívják úgy, hogy saját magadon kívül keresed a problémákat. A világért sem akarlak megbántani, de szerintem más itt a gond. Egyszerűen még nem találtad meg azt a lányt, akivel szeretitek egymást, ezért most minden nőről kikiáltod, hogy csak a pénz számít, a szerelem és tisztelet nem. Hát ez azért nem így működik. Marha sokat pofára kell esnie az embernek, hogy megtalálja az igazit, az az igazi viszont olyan lesz, hogy elfelejted minden pofára esésedet. Ne a pénzt meg a nőket okold, hanem inkább kapj erőre, önbizalomra és kezdj más helyen ismerkedni. Meglátod nem lesz probléma.
2010. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Idáig azt csináltam.Vastag bőr van a pofámon(jó értelemben)sok minden ráfér.Eddig megpróbáltam nem foglalkozni ezekkel.És tényleg menni továbbkeresni az újat de könyörgöm....mitől fakadtam ki ennyire?Szombaton voltam szórakozni ahol is megismerkedtem egy lányal egész este jól elvoltunk.Beszélgettünk jókedvűen.Hajnalba felajánlottam h hazakísérem.Na mikor kimentünk kiderült h nincs kocsim(még csodálkoztam is h bennt ezt nem kérdezte mert ismerkedésnél a nőknél benne van az első 5kérdésbe h milyen kocsid van)szóval kimentünk kiderül h nincs kocsim erre teljesen stílustváltott lekezdett dámáskodni majd hívta a fiú ismerőseit h valaki vigye őt haza.Volt egy aki mondta h kb fél óra és ott van de meg se kellett várnia mert kijöttek ilyen 40es bunkók aranylánccal akik felajánlották h hazaviszik.Haza is vitték...aztán tegnap láttam a lányt össze is jött ez egyik palival.

Szóval ennyi én tényleg magamat adtam azt hittem h jó leszek többet szerettem volna mint a szex és mégis mi történt?Jött egy gazdag pali akinek 1 szavába került és meg is volt a lány.

És ez nekem már nem az első ilyen sztori ami megesik velem.Ezek után mit gondoljak a nőkről?????????

2010. márc. 15. 16:46
 28/30 anonim ***** válasza:
Azt, hogy rossz helyen keresed. Vannak ilyen nők, de neked kellene olyan barátnő, aki egy csettintés után megvolt a férfinek? Akkor ki járt jól? Na látod. Szóval keresd őket máshol!
2010. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én továbbra is azt állítom, hogy az én környezetben a normális, átlagos nők nem ilyenek. Legfeljebb a plázacicák, de ők nagyjából egy 10%os réteget alkotnak. Rosszkor rossz helyen keresel, nincs szerencséd, vagy más a probléma haver. Nekem sincs kocsim (24 vagyok) de sosem volt ebből bajom, nagyon jó csajokkal jártam, amíg megtaláltam a legjobbat :)
2010. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Nagy csalódáson lehetsz túl ha így gondolod.Én spec nem vagyok oda a gazdag férfiakért,mert egyrészt általában PONT EZT hangsúlyozzák "Megveszlek kilóra"-parasztbeszólás...és rosszul érint ha én nem tudok legalább annyi mindent felmutatni,mint ő.Nekem a legszexibb egy férfiban bizony az intelligencia és a humor.
2010. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!