Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem rakta ki Facebookra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem rakta ki Facebookra hogy kapcsolatban vagyunk, akkor nem is tart komoly barátnőjének?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja vagyunk együtt, és nem tette még ki hogy kapcsolatban vagyunk. És ez még nem is esne olyan rosszul, de még egy fényképre sem akart velem összeállni az egyik programunkon. :( Nem utasított el szóban, de nem bújt oda mikor fényképeztem a látnivalót és nem javasolta hogy legyen már egy közös képünk :( Így nem is mondtam neki hogy csináljunk egyet - ha visszautasítot volna akkor az fájna -, és nagyon rosszul esett.

Csak kihasznál? :(


2015. okt. 7. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én se teszek ki semmit, de nem azért, mert pasizni akarok mellette...de amúgy se teszek ki semmit, nem osztok meg párnaponta valamit. Max párhavonta. És kimodnhatatlanul utálom, hogy a fb minél nagyobb nyilvánosságra , kapcsolattartásra akar manipulálni
2015. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Képzeld el, régen nem volt fészbúk. Meg internet se. Mégis boldogok voltak az emberek! Persze a villamosságot ismerték.
2015. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Mivel én két pasival járok, így nekem elég nagy bukta lenne :D de amúgy se raknám ki, az tudja csak, akit beavatok a bizalmamba.

19l

2015. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!