Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes kapcsolatba kezdenem ezzel a lánnyal? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta ismerema lányt, de régebben sosem foglalkozott velem igazán, mondhatni, hogy semleges voltam neki. Pár éve találkoztunk ismét és mesélt sokat magáról. 2 évig Angilában lakott, ott volt egy féléves kapcsolata egy néger pasassal, amiből született egy gyereke, de a pasasnak úgy nem kellet, mert nem tervezték a gyereket. Most itt lakik Pesten a gyerekkel és ismerőseim gyakran látják őt feketék társaságában. Azt mondta, velem azért szeretne kapcsolatot, mert megbízik bennem és már tanult a hibáiból. szeretne a jövőjére koncentrálni - tanulás, munka, stb és olyan férfit szeretne, aki ezekben támogatná és biztos háttér lenne neki. Kicsit furának érzem ezt a felkérését, mert eddig csakis barátként tekintett rám (korábban mondta is ezt mindig), most viszont nyitni akarna felém komolyabban is, ez váratlanul ért engem. Amúgy kedvelem őt meg minden, csak szerintem nem igazán vonzódik hozzám, talán, csak anyagi biztonságot szeretne mellettem, így én csak másodhegedűs lennék neki mindig. Ő 24 éves, én 29 vagyok. Szerintetek érdemes lenne összejönnöm vele?

2015. okt. 8. 14:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok!

De azért ha bejött egy kis együttdöngetés belefér, csak nehogy csinálj neki Te is egy gyereket!

Lehet hogy a néger fiút is meg akarta fogni vele, (mint engem is megfogtak :-)) és most meg akar fogni majd! Jó sámfázást!

Üdv a csapatban!

/egy másik balfék/

2015. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#9 Egy szóval sem mondtam, hogy fair a dolog a nő részéről, mert egyáltalán nem az. És igen, jócskán megvan az esélye annak, amit te írsz, sajnos. Bár én láttam már ellenkező példát is, hogy az adott illetőnek "benőtt" a feje lágya, és rájött, hogy mi a jó neki. :)


Saját fejemmel nő létemre sem értek egyet a dologgal, a kérdezőt tekintve nagyobb a bukta esélye, mint sem. De ettől nyilván függetlenül vannak emberek, akik megelégednének ezzel a kis eséllyel is, és nem tudhatom, hogy a kérdező ebbe a csoportba tartozik-e. :)

(6-8 voltam)

2015. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!