Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevés szex. Mit lehet tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés szex. Mit lehet tenni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy még csak 2 hónapja vagyunk együtt, az elején szinte napi szinten szeretkeztünk (volt, mikor napi többször is...), aztán 2 hete úgy alakult, hogy szakítottunk, csúnyán össze vesztünk (2 napig voltunk külön, és utána újra együtt), a szakítás után változott meg közöttünk a dolog. Hetente egyszer vagyunk úgy együtt, szóvá is tettem, amire az volt a válasza, hogy " nem kívánom mindig a szexet, van amikor nincs kedvem hozzá" .

Dolgozik, sokszor elég fáradt szokott lenni, becsukja a szemét és már alszik is... lehet ez is közre játszik, hétvégén lehetetlen szexelni vele, mert pénteken délután megy kocsmába és hajnali 2-4ig ott van, ugyan ez a szombat, délutántól hajnalig kocsmázik, vasárnap meg a másnaposság miatt nem lehet vele szexelni, mert akkor csinálhatunk bármit, nem fog elélvezni...

szakítás után az egész kapcsolatunk megváltozott.... lehet idő kellene neki? és ne basztassam folyton a kocsmázás, szex stb miatt?!....

tanácstalan vagyok, elnézést, hogy hosszú lett.

22/N vagyok, párom 21/F



2015. okt. 8. 14:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

6 éve ismerem, 16 évesen is együtt voltunk, de akkor napi szinten kocsmázott, és mindig baszogattam, azért lett vége. Most mivel dolgozik, így csak hétvégén.

Sokszor felhozom neki ezeket, hogy menjünk kettesben valahova, 1-1 hétvégét kihagyhatna stb, de ő ezeket basztatásnak veszi, és ilyenkor elfordul, arrébb megy, nem szereti a problémákat megbeszélni, de egyik volt barátnőjével sem beszélte meg a gondokat..... ő mindent sértésnek vesz. nem tudom meddig tűrök. hétfőn volt szex, ma talán lesz... de ha nem, tuti előjön a hisztis énem.

amúgy olyan, mint ha együtt laknánk, minden nap együtt vagyunk, nem voltunk külön soha, mióta egy pár vagyunk, csak a szakításnál 2 nap volt külön....

2015. okt. 8. 15:58
 12/13 A kérdező kommentje:
# 8/11 (15:34) igazad van... köszönöm
2015. okt. 8. 15:59
 13/13 anonim ***** válasza:

"Szeretem őt, és próbálok mindent elnézni neki ...:( "


Ez a fő probléma. Annyira pipogya anyámasszonykatonája hozzáállás ez, hogy hihetetlen. És az ilyeneknek van barátnője. :) Vicc.

2015. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!