Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam túl ezen?

Figyelt kérdés
Barátom szakított...de azt mondta hogy idő kell neki és lehet hogy lehetünk mg együtt. Én mindent megadtam neki. Nekem semmi nem maradt így. Hihetetlenül fáj nem tudok semmit tenni és semmire koncentrálni. Csak ezen agyalok és várok mint a hülye és közben csak tönkremegyek. Már egy hete sírok emiatt :(
2015. okt. 11. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt mindenki túldramatizálja....

Inkább süss valami finomat egyél valamit, igyál valamit, menj el vásárolni, menj füvet vágni csinálj valami hasznosat.

2015. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a fájdalmadat átérzem! Én is így jártam nem is olyan régen. Az első kapcsolatom volt..Rohadtul fájt. Én tényleg igyekeztem mindenben rendes lenni vele. Más férfira se néztem,erre hátba támadott,hogy úgy érzi nem szeretem ,majd a szexre fogva elhagyott (nem tudok elmenni aktus közben). Gratulálok az ilyen férfiaknak! Férfiaknak???!
2015. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző: Ez ismerős... 2 kapcsolatomban is ezt hallgattam nonstop, hogy ez az én hibám (úgy vagyok, mint te...), és leromboltam az önbizalmukat ezzel...
2015. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!