Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas, családos férfi szeretőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas, családos férfi szeretője lettem, és terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Beleestem egy hatalmas hibába, bele szerettem egy házas emberbe. Ő kezdett ki velem ( nagy a korkülönbség köztünk, 15 év) azt mondta nem jó a házassága, válni akar, én hittem neki, és vártam rá, mert szeretem őt, most is pedig tudom, hogy átvert. De a felesége megtudta, mi van köztünk, (sosem tartottuk titokban) ő most harcol a férjéért, és fenyegeti, ahogy engem is, bár szerelem nincs köztünk, a feleség is megcsalta, nem egyszer. Most viszont kiderült, terhes vagyok. A férfi először kiakadt,most azt mondja mellettem áll. Nem szeretném elvetetni a babát, de nem tudom mit csináljak, az apa nem mond le a gyerekről, de én nyugodt életet szeretnék neki, így is elég hogy egy ilyen dologból kell születnie, de nem akarom hogy bántsák amiatt, hogy az anyja ilyen naiv volt. Mit tennétek a helyemben?

2015. okt. 11. 20:36
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Szerinted azzal nem kaptam vissza hogy terhes vagyok?? Hogy egyedül kell felnevelnem egy gyereket?? Hogy valószínűleg sosem lesz senkim mert gyerekkel a kutyának sem kellek majd? Nem kell átkozódni, tudjátok az visszaszáll, de az dobálózzon aki még nem hibázott.
2015. nov. 14. 20:32
 22/30 anonim ***** válasza:
36%
Undorító, utolsó mocsok vagy, hogy most is magadat sajnáltatod!!! Hogy neked mennyire rossz... Kit érdekelsz? A gyerek az aki nem tehet semmiről és mégis apa nélkül kell felnőnie egy fattyúként! :/ :(( egyedül őt sajnálom.
2015. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
A saját kölyködet fattyúzd te nyomorék.
2015. nov. 14. 23:04
 24/30 anonim ***** válasza:
52%
Az nem lesz fattyú, mert én ilyet nem csinálok.
2015. nov. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
38%

Hé, Emberek!!! Én nem ítélem el a kérdezőt!!!


Van egy bölcs mondás, ami most eszembe jutott erről a helyzetről: "A lónak is négy lába van, mégis megbotlik."


Ui: én vagyok aki privátban levelezik a kérdezővel...


Üdv: 41/N

2015. nov. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 kikkina88 válasza:
59%
érdekes egyes kommentelok véleménye... miért épp a 3. fél mindig a rossz??? talán ráeroszakolta magát arra a férfira? megeroszakolta? netán pisztollyal fenyegette???miért kell ennyire feketén-fehéren látni a dolgokat?! szomoru h így jártál, de ne keseredj el, attol még h lesz egy gyereked, nem jelenti azt, h soha nem lesz párkapcsolatod,nem egy olyan not ismerek akinek akár tobb gyerekkel is sikerult párt találnia.az meg csak jo, ha az apja felelosséget akar vállalni.orulj neki, szukséged lesz a támogatására, nem feltétlenul a lelkire gondoltam. minden fillér jol jon egy gyerek mellett...
2015. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett veled kerdezo,megszulted a babat?
2016. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Igen, lassan egy éves. Rendeződtek a dolgok. Beszéltem többször a feleséggel. Kiderült, hogy mindkettőnknek hazudozott.. Most kb mi állunk egy oldalon a jó ember meg egyedül maradt..
2017. febr. 24. 21:50
 29/30 anonim ***** válasza:
Ezt mi mar 2015 megmondtuk......
2017. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Mi a helyzet azóta?
2021. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!