Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hozzátok fordulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hozzátok fordulok elsőként! Megbántottam barátnőmet! Mi tévő legyek? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

14 hónapja vagyok/voltam együtt barátnőmmel(Nemtudom hogy együtt vagyunk-e) az úgy volt hogy én azt szerettem volna,ha szombaton több időt lett volna itt.de nem maradt mert tanulnia kell német érettségiére, én pedig beadtam a durcát és alig szóltam hozzá mikor itt volt. megbántam közben nagyon, mikor szállt fel buszra nagyon megöleltem,és mondtam hogy szeretem,ő is mondta és hogy este beszélünk msn-en, de miután hazaért minden megváltozott. nem jött msn-re se vasárnap, én kerestem őt,de nem értem el, írt 1 sms-t hogy nagyon megbántottam,most végzett tanulnivalójával,fáradt,haggyam a héten tanulni.

én hülye fejemmel írtam neki, próbáltam magyarázkodni.

légyegében ő nem tehetett arról h kevesebbet volt,mert azért tanult h szünetben többet lehessen velem, énmeg ahelyett h megbeszéltem volna vele a dolgokat,makacs módon adtam a sértődöttet.

Tegnap este beszéltünk msn-en, azt mondta nem haragszik,de kár próbálkoznom már. nagyon megbántottam.

türelmetlen voltam,azt kérte ne zaklassam, nem fogok írni péntekig neki semmit, hagy nyugodjon meg. pénteken eldől,hogy akar e velem erről személyen beszélni.

azt mondta nem szeret már,ez a 2nap megszüntette,De 2 nap alatt nem lehet elfelejteni a párunk iránt érzett 14 hónapot.

Az a baj,hogy szülei beszéltek belé valamit,ami miatt így döntött.De teljesen kész vagyok.minden percben rá gondolok

segítsetek tanácsokkal! köszi

ha kérdésetek van írjátok válaszolok rá majd!Kicsit pihenek!


20/F


2010. márc. 16. 12:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen befolyásolható, hadd menjen. Már bocsánatot kértél, a többi az ő dolga.
2010. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Bocsi,de 14 hónapot nem dobok ki az ablakon ,mert nagyon szeretem, nem írok neki üzenetet, majd pénteken este megkérdezem,hogy akar-e találkozni és személyesen megbeszélni velem.

MYvipjén nem láthatók közös képek, szerintem elrejtette,vagy hirtelen felindulásból törölte.

De azt írja hogy még Kapcsolatban van, szóval nem szakítottunk még szerintem, le kell ülnünk 2esben és megbeszéljük, az esett rosszul legjobban,hogy semmibe néztem (huga szerint) és puffaszkodtam,megbántam,és el akarom mondani személyesen neki, nem msn nem telefon és nem is skypon.

hagyom hogy lehiggadjon,szerintem már kicsit jobban átgondolta.

Nagyon Szeretem, nem hagyom h elcsússzunk tovább. inkább vissza csúszni h boldogok legyünk együtt ujra.

2010. márc. 16. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!